Niedźwiadna: zwłoki na polu!

aktualizacja: 2021-05-17 23:32:12     nr wiadomości: 45682     przeczytano: 6728     Ilość komentarzy komentarze: 0

Prokuratura Rejonowa w Grajewie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci osoby o nieustalonych dotychczas personaliach, której szczątki ujawniono 15 maja br. w spalonym samochodzie osobowym marki Nissan Almera, znajdującym się na polu w okolicach miejscowości Niedźwiadna, gm. Szczuczyn.
W toku postępowania śledczy ustalili, iż w godzinach porannych 15 maja br. mieszkaniec okolicznej wsi przejeżdżając w pobliżu pola położonego pomiędzy miejscowościami Niedźwiadna i Brzeźno zauważył spalony samochód, a po zajrzeniu do jego wnętrza ujawnił w nim zwłoki ludzkie. O powyższym fakcie powiadomił Policję.
Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie potwierdzili powyższe okoliczności. Ustalono, że przedmiotowy pojazd to Nissan Almera, który był zarejestrowany na Andrzej B. Mężczyzna był poszukiwany jako osoba zaginiona przez Komendę Powiatową Policji w Wyszkowie. Stwierdzono, iż auto poruszało się drogą polną, a następnie środkiem pola, aż zatrzymało się w pobliżu rowu melioracyjnego, przechylone w prawo. W bezpośrednim sąsiedztwie samochodu nie ujawniono śladów innych pojazdów, zaś teren wokół Nissana, jak i sam samochód uległy całkowitemu spaleniu – informuje Rafał Kaczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży.
Z uwagi na spopielenie i zwęglenie zwłok zostały one przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku celem wykonania sekcji zwłok oraz zabezpieczenia materiału do badań DNA. Do chwili obecnej do akt postępowania nie wpłynęła przedmiotowa opinia.

 

Spalone auto i zwłoki na polu

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.