Derby powiatu odwołane

aktualizacja: 2014-05-09 07:32:10     nr wiadomości: 22291     przeczytano: 8810     Ilość komentarzy komentarze: 1

Pogoda uniemożliwiła rozegranie zaplanowanego na sobotę meczu III ligi WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo. Po obfitych opadach deszczu boisko w Szczuczynie nie nadawało się do gry. Decyzję o odwołaniu meczu podjął sędzia Marek Bilmin z Czarnej Białostockiej w uzgodnieniu z obserwatorem meczu, reprezentującym Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej panem Janem Czarneckim.

Gospodarze w sobotnie przedpołudnie przystąpili do prac polegających na usuwaniu nadmiaru wody z murawy boiska. Niestety, ich wysiłki nie przyniosły w pełni zadowalającego efektu. Rozważana była opcja rozegrania meczu w Grajewie z WISSĄ jako gospodarzem meczu. Reprezentujący szczuczyński klub pan Janusz Marcinkiewicz zaproponował takie rozwiązanie ok. 13:30 w telefonicznej rozmowie z sekretarzem Zarządu WARMII Januszem Szumowskim. Nasz Klub wyraził na to zgodę – pomimo opadów boisko w Grajewie było w dobrym stanie i jak najbardziej nadawało się do gry. Ostatecznie sprzeciwili się temu piłkarze WISSY, którzy chcieli grać na własnym boisku pokrytym kałużami wody. W tej sytuacji mecz nie odbył się i o jego dalszych losach zadecyduje prowadzący rozgrywki III ligi Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie.

 

Autor: Janusz Szumowski
http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 


Oni nawet na hali w turnieju strzelają z przewrotki Szczuczyn to nie miasto to stan umysłu!
Napisał: Grajewiak dodano: 2014-05-11 18:24:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.