czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10702 wyświetleń

„Piknik Sołecki”

Burmistrz Szczuczyna informuje, że dnia 3 czerwca 2012 r. na Stadionie Miejskim w Szczuczynie odbędzie się „Piknik Sołecki”.
Początek o godz. 11.00.
Podczas trwania pikniku odbędą się zawody sportowe, w których sołectwa będą walczyć o nagrodę główną – czek o wartości 5000 zł.
Natomiast po zawodach strażacy zorganizują pokaz udzielania pierwszej pomocy.


Zapraszamy!

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (5)

Byłem. Widziałem. Fajnie.

Byłam na tym pikniku było super a panie z niedzwiadnej pozdrawiam

Brawo Panie z pierwszego namiotu Niedzwiadna i sąsiednie sołectwo Kurki lub Brzeżno !!! Taki smaczny poczęstunek był przygotowany,że tylko pozazdrościć takich umiejętności kulinarnych.Kartoflak wspaniały i to pieczony na dużej blasze ,a nie w jakimś tam urządzeniu na prąd.Kiełbaska wspaniała,kwaszony ogórek i chlebek ze smalcykiem to najlepsza zagryska jaką można sobie wymarzyć do tak wspaniałego trunku który był wytworzony przez nie byle jakiego adepta tej sztuki.Jeszcze raz gratulacje dla przemiłych pań z tego stoiska.Nie mogę dać upustu uznania za tyle gatunków bardzo smacznych ciast.

Było super .dawno się tak nie ubawiłam.Więcej takich imprez,szczuczynianka

a o wyniku zawodów to już nikt nie wspomni ?? ;]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.