poniedziałek, 24 czerwca 2024

Kraj

„Mali ełccy architekci”

„Mali ełccy architekci” zakończyli pierwszy turnus wakacji w Szkole Artystycznej

Barwny Ełk

„Kto tam zamieszka, będzie szczęśliwy”, „To były super zajęcia”, „To jest moje arcydzieło” – takie podpisy widnieją pod kamienicami wykonanymi z gliny i pomalowanymi przez dzieci w czasie wakacji w Szkole Artystycznej.

Prace wykonane przez uczestników zajęć „Mali ełccy architekci” można oglądać w holu Szkoły Artystycznej na I piętrze. Są tu rzędy ełckich kamienic, które dzieci obejrzały w czasie wycieczki  z historykiem. Następnie stworzyły ich wyrysy z gliny, potem z kolei pokolorowały. W czasie zajęć nie mogło zabraknąć  tworzenia makiet zabytkowych ełckich budowli.  Oczywiście były też zajęcia taneczne i muzyczne.

Efekt prac plastycznych i ceramicznych można oglądać w hollu  Szkoły Artystycznej. To dzieła wykonane przez uczestników pierwszego turnusu, który kończy się w tym tygodniu. Od wtorku rozpoczyna się drugi turnus wakacji „Mali ełccy architekci” , wystawa więc powiększy się o kolejne prace.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.