Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 3434 wyświetleń

22 kg marihuany były ukryte w kabinie ciężarówki

Kierowca ciężarówki został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy w pobliżu granicy Polski z Litwą. Pojazd został prześwietlony skanerem RTG, a następnie szczegółowo przeszukany. W kabinie kierowcy mundurowi znaleźli 2 torby zawierające 20 pakunków z suszem konopi indyjskich. Czarnorynkowa wartość blisko 22 kg zabezpieczonych narkotyków to niemal 900 tys. zł.

Policjanci z KMP w Suwałkach doprowadzili 37-letniego litewskiego kierowcę ciężarówki do Prokuratury Rejonowej w Suwałkach, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

 

podkom. Maciej Czarnecki
Oficer prasowy podlaskiej KAS

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

Zablokowana droga S61 Guty-Szczuczyn

Komentarze (9)

Wiózł by wzmocnić morale sił zbrojnych Unii Europejskiej. Nic lepszego na odwagę od marychy nie ma.

Marycha na odwagę? Haha dobre sobie. Chyba, żeby się uwalić i spać.

Powinni w wagonnach z owocami z Ukrainy chować towar, na 100% przejdzie.

Jbc Narkomanów!powinni wam za 1 Gram walić po 5 lat.I by się skończyło!

Wschód walczy z zachodem na całego najpierw wysyła czujki a to przemyt suszu, a to TIR papierosów, ciężarówka odpadów połamanych płyt laminowanych, alkohol, jakieś odpady motoryzacyjne, pociąg widmo ze spleśniała kukurydzą. Co będzie dalej?

najpierw proponuję się dokształcić, zanim będziesz wypisywać swoje mądrości, wiele osób stosuję marihuanę w celach leczniczych np. przy stwardnieniu rozsianym i wielu innych, więc najpierw poczytaj (do słownika też proponuję zajrzeć) a później wypisuj mądrości. Chyba że to sarkazm ;P

zawyżona ta rynkowa wartość

A o tych z grajewa co wpadli na granicy, też z ładną ilością- to już cisza?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.