Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Dziwny ten świat
Dodano: 2021-04-27 19:09:44
Otwarto: 2200

Jałmużna z centrali

Od dawna zastanawiam się nad sposobem podziału pieniędzy z kasy centralnej, unijnej, itd. Ciągle słyszę, że udało się otrzymać środki od marszałka, wojewody, ministra, premiera itd. Komuś ciągle trzeba dziękować, wychwalać. Nie ma innego sposobu podziału pieniędzy na lokalne potrzeby? Ciągłe przepychanki, układy, partyjne poparcie itd. Lokalne władze zabiegają o pieniądze na remont drogi, utrzymanie szpitala, odnowienie zabytku, na amatorski sport -i ciągle komuś muszą dziękować , czapkować ! Dobrze, że nie muszą całować po rękach!
Janina
Dodano: 2021-04-27 20:15:58
Dziwny to jesteś ty

Romek
Dodano: 2021-04-28 06:42:34
Feudalizm się niby zakończył dawno temu...Hahaha,nic z tych rzeczy.Inaczej po co walczyć o koryto?

edek
Dodano: 2021-04-28 09:51:57
Ot , Amerykę odkrył. Dostałeś od kogoś chociaż 1 złotówkę za darmo tzn bez zobowiązań? To nie zadawaj niemądrych pytań.

gorszy szort
Dodano: 2021-04-29 02:59:34
Dawniej to jalmuzne zbierali zebracy pod kosciolami. A obecnie to rzad POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PARTI RADIO MARYJNEJ zrobil z Polakow Zebrakami bo wszystko trzeba zebrac i calowac w reke i chwalic Jaroslawa i Rydzyka za JALMIZNE bo jak nie to nie dostaniesz. A z czego maja pieniadze nie swoje, tylko z naszych podatkow, to my mamy zebrac o nasze pieniadze to sa nasze bez laski nam sie naleza nie ma za co dziekowac to nie jalmuzna, nie zyjemy w sredniowieczu tylko w XXI wieku.

Arek
Dodano: 2021-04-29 15:08:03
gorszy szort. - czy ty wiesz w jakiej dyskusji uczestniczysz.? Jakie to twoje pieniadze? Anonimowo napisz ile lat pracujesz i jaki biznes prowadzisz?Ile twoich podatków wpłynęło do Urzędu Skarbowego..?Poczytaj wiesz sie dowiesz ,że Rydzyk oprócz prowadzenia Radia Maryja ma jeszcze sieć sklepów Żabka i wielka ilość ludzi ma u niego zatrudnienie .Nikogo nie trzeba całować po rękach ,tylko trzeba mieć ręce gotowe do pracy. Mieć chęć stworzenie swojego domu. Na swój sposób i nikt ci nie bedzie niczego blokował.Zacznij myśleć nie powielać zasłyszane głupoty.Nikt nie twiedzi i nie stwierdził że jesteś gorszy sort!

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: