niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8898 wyświetleń

Zmiany w lokalnej Policji

Komendant Powiatowy Policji w Grajewie ma nowego zastępcę. Pełniący dotychczas obowiązki zastępcy komendanta – komisarz Kuligowski został delegowany do dalszego pełnienia służby w monieckiej komendzie. Do służby w Grajewie powołany został młodszy inspektor Paweł Szyperek.

W miniony poniedziałek Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku – inspektor Daniel Kołnierowicz powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie młodszego inspektora Pawła Szyperka, który dotychczas piastował to stanowisko w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach. Komisarz Krzysztof Kuligowski – p.o. Zastępcy Komendanta w Grajewie, po 19 latach służby w grajewskiej komendzie, został delegowany do pełnienia służby w Mońkach. W miniony piątek funkcjonariusze pożegnali komisarza Kuligowskiego dziękując mu za wspólne lata służby oraz życząc wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie zawodowej kariery. W poniedziałek uroczyście powitany został młodszy inspektor Paweł Szyperek.

Nowy zastępca komendanta ma 46 lat. Karierę resortową rozpoczął w 1991 roku. Pierwsze policyjne kroki stawiał w Oddziale Prewencji Policji w Białymstoku. Od 2003 roku służbę pełnił w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, skąd w 2014 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Mońkach. Młodszy inspektor Paweł Szyperek jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Jest żonaty i ma troje dzieci. Nowemu komendantowi życzymy satysfakcji z wykonywanych obowiązków służbowych i radości ze służby dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grajewskiego.

Komentarze (4)

Teraz wiem dlaczego w rzece Ełk jest słona woda. Śledzie płyną z Białegostoku.

dobra zmiana panowie hehh

Wielki zysk dla Moniek a strata dla Grajewa. Dziwna ...polityka.

tyle że chyba pod prąd płyną te śledzie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.