Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14033 wyświetleń

Zmiany czekają Central Park


Grajewski park w centrum miasta jest miejscem skupiającym sporą liczbę osób zarówno młodych jak i starszych. Można tam odpocząć na tle natury, spotkać się z przyjaciółmi, pospacerować z dzieckiem. Już wkrótce czeka je wiele zmian, stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Została już wybrana firma, która zajmie się projektowaniem Parku Central.

Miasto prowadzi działania w celu zwiększenia atrakcyjności, estetyki oraz bezpieczeństwa w tym miejscu. Chcemy zamontować bezprzewodowe kamery obrotowe, zbudować chodnik wokół jednego z oczek oraz zwiększyć liczbę ławek. W planach jest także postawienie fontanny – mówi Adam Kiełczewski, burmistrz Grajewa.


fot. e-Grajewo.pl

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

Komentarze (13)

Fontanna Super pomysł wcześniej w komentarzach pisałem że chciałbym żeby w Grajewie była fontanna gdzie będzie można przysiąść i odpocząć w upalne dni przy chłodnym powietrzu.

Proponowałabym oczyścić te wody bo nie raz idąc strasznie od nich śmierci.. posadzić może ładne kwiatki :). Fonntana to na pewno :) niech to bedzie tez meijscem romantycznym gdzie mozna pojsc z drugą połówką ;)

kamery ... czyli nici z obstawek xd

fontanna! Cudowny pomysł :) Jakby była okazała, można by wieczorami organizować pokazy świetlne z wodą :)

super sprawa do tego można by pomyśleć o mostku :)

Ta fontanna super pomysł :)

Dodałbym parę stacjonarnych (murowanych) grillów. Będąc nad zalewem w Siedlcach takowe widziałem. Super sprawa. .Wszystko można kupić w pobliskim sklepie i rodzinna imprezka gotowa. Dużo koszy w pobliżu więc pozostawienie po sobie porządku nie sprawia problemu. Nasz CENTRAL PARK to wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek. Nasz Burmistrz jest i młody i nowy. My jako jego wyborcy (i nie tylko - ale trwożący się o nasze miasto) musimy mu podsuwać ciekawe (naszym zdaniem) pomysły) On jako włodarz wybierze najlepsze i je wdroży (łub chociaż spróbuje)Pozdrawiam Burmistrza i życzę sukcesów.

Co z tego jak to zaraz zniszczą gówniarze po 16 lat tak jak ostatnio ja dziś szedłem bajorkami to połamane ławki to trzeba mieć końska sile żeby je rozwalić. I Fontane zniszczą te bachory grajewskie zamiast szanować swoje to niszczą . Jak kamery będą to chociaż bezpiecznie będzie Grajewo to jest takie miasto ze jak nikt dzieci nie pilnuje
jak nie policja i straż miejska to się pozabijają za butelkę rojalu a/a potem szaleją i niszczą

Proponuje taka fontanne jak z serialu "AL BANDI"

Fantanna super pomysł ale rzeby była wieczorem oświetlona by było piknie

hahahaha AL BANDI hehe tam byla konkretna fontanna ale nie ma takiego serialu jak AL BANDI ziomek hehe pozdro

Fontanna Swietnie!!!Jeśli można to pomyślana,z możliwoscią pluskania sie dla dzieci,Taka jak w Augustowie,bardzo fajna zabawa a w gorące dni swietne miejsce dla ochłody.Taki sam pomysł z przeróbka można wykombinować w parku za Urzędem.Prosimy o Więcej Atrakcji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.