wtorek, 21 września 2021

Kraj

Złodzieje w śpiochach...


Ełccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie włamania do kościoła. Wczoraj sąd zadecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztowania w stosunku do jednego ze sprawców. Drugi, który był już wcześniej poszukiwany listem gończym, rozpoczął odbywanie kary pozbawiania wolności.

Ełccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie włamania do jednego z ełckich kościołów. Zamaskowani mężczyźni z dziecięcymi śpiochami na głowie ukradli przedmioty liturgiczne. Próbowali również ukraść tabernakulum, jednak nie poradzili sobie z jego ciężarem i porzucili je w pobliżu świątyni.

Policjanci po przedstawieniu zarzutów, wystąpili do prokuratora, aby skierował wniosek do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania dla jednego ze sprawców. Wczoraj sąd zdecydował o tym, że 56-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie, oczekując na rozprawy sądowe. Natomiast drugi ze sprawców – 24-latek - trafi do zakładu karnego w związku z orzeczoną wcześniej do innej sprawy karą pozbawienia wolności.

KPP Ełkśroda, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.