środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9431 wyświetleń

Zapaśnicy w Siedlcach

W dniach 27 - 29.10.2006 r. w Siedlcach odbył się Międzynarodowy  Turniej  Uczniowskich Klubów Sportowych Młodzików w zapasach styl klasyczny. W zawodach tych występowali młodzi zapaśnicy MOSIR Grajewo. W zawodach tych startowało ponad 400 zawodników i zawodniczek. I tak w bardzo silnej obsadzie zajęli następujące miejsca. Z woj. podlaskiego najlepiej wypadł Adam Łaguna zdobywając złoty medal.
     
35 kg     I miejsce    Adam Łaguna 
42 kg    V miejsce    Rafał  Samul 
53 kg    VI miejsce   Rafał  Obrycki

Puchar Polski Kobiet 

W dniach  3 - 5.11.2006 r. w Zamościu odbył się Puchar  Polski Kobiet w zapasach  styl wolny. W zawodach tych występowała zawodniczka MOSIR Grajewo Ewa  Łuba. Ewa jako jedyna  reprezentantka województwa podlaskiego w tych zawodach zajęła wysokie piąte miejsce w kategorii wagowej 51 kilogramy.

W dniach  4 - 5 .11.2006 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski  Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w zapasach styl klasyczny. W zawodach bardzo dobrze walczyli zapaśnicy z MOSIR Grajewo zdobywając trzy medale :
 
63 kg  II miejsce    Wojciech  Romanowski 
69 kg  III miejsce   Krzysztof  Tutaj 
76 kg  III miejsce   Wojciech  Budnik

- Jak widać zapaśnicy z MOSIR Grajewo walczą z powodzeniem na matach całej Polski przywożąc medale różnego koloru - powiedział Marek Piwko.


e-Grajewo.pl


                                                                                                       

Komentarze (7)

Gratuluję Panie Marku Piwko. Wyszkolił Pan tak wielu zapaśników,
którzy przynosza zaszczyt dla miasta. Mam nadzieję, żę starania w rozwój sportu będą docenione.

Barbara Kosmaczewska
Radziłów

No Gratulacje panie Marku widze ze n nie tylko chlopaki sie staraja ale tez pan . dzieki panu sa tye medale

Panie Marku przy tej okazji warto by dodać że duży wkład w wyszkolenie tych zawodników włożył pan ARTUR ROGACEWICZ też kandydat do rady miasta w nadchodzących wyborach.

Witam Panią pani Basiu i dziekuję za gratulacje w wiekszosci należą sie one chłopcom . A tak przy okazji jak by pani było przypadkiem w Grajewie to serdecznie zapraszam na kawe Marek Piwko.

A ja znam pana Marka Piwko osobiście do kolega mojego taty i mam od niego złoty medal

A kto był podopiecznym pana Marka wie jaki jest naprawdę Duzo lepszym trenerem(zarówno pod względem dydaktycznym jak i ze względu na traktowanie chłopaków) był Krzysztof Czyżewski

Rafał Samul miał 3-miejsce na tych zawodach

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.