środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 6 komentarzy
  • 3727 wyświetleń

Zabrała z kasy 120 tys.

Ełk


Policjanci zatrzymali 57-letnią Halinę S., ksjerkę jednego z banków. Ustalono, że kobieta w ciągu roku przywłaszczyła ponad 120 tysięcy złotych. Prokurator już przedstawił 57-latce zarzut i zdecydował o dozorze policyjnym. Teraz podejrzanej grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 
O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez 57-letnią Halinę S., policjanci dowiedzieli się we wtorek od dyrekcji banku. Nieprawidłowości wyszły na jaw po kontrolach stanu pieniędzy w kasie powierzonej 57-latce. W środę rano funkcjonariusze zapukali do drzwi kobiety. Okazało się, że kasjerka nie była zsakoczona, spodziewała się wizyty stróżow prawa.
Prokurator i policjanci pracujący nad tą sprawą ustalili, że Halina S. w ciągu tego roku dokonała sprzeniewierzenia ponad 120 tysiecy złotych. Dzisiaj prokurator przedstawił 57-latce zarzut i zadecydował o dozorze policyjnym. Podejrzana będzie musiała stawiać się na komendzie trzy razy w tygodniu. - KPP Ełk
Teraz za przywłaszczenie pieniędzy grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (6)

Sylwester szalony by byl :D:D

Teraz za przywłaszczenie pieniędzy grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności. hahaa za napad na sklepy (200-1000zł) ludzie tyle dostają :D

wyjdze jej 2000 zł miesięcznie za odsiadke

Śmieszna i żałosna kara hahaha.Za taka kasę opłaca się tylko tyle posiedzieć

biednych nie okradala.

powinna oddac te pieniadze iposiedziec 10 lat

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.