wtorek, 28 czerwca 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 10011 wyświetleń

Z "Biegu Wilka" do Gołdapi

Sezon biegowy w pełni, więc zawodnicy grajewskiej Maratonki, jeszcze pełni wrażeń po XI Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka, wystartowali w Biegu Zwycięstwa w Gołdapi.  Była to już 33 edycja tych zawodów.


Podobnie jak w Grajewie biegacze rywalizowali na trasie wytyczonej ulicami miasta. Seniorzy pokonali dystans 6000m, juniorzy 2400m. Cała  ósemka z Maratonki zajęła punktowane miejsca. Nasze juniorki Agnieszka Kędzierska i Dorota Rutkowska zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. W kat. kobiet  Basia Stankiewicz i Monika Kędzierska uplasowały się na 3 i 4 miejscu. Wśród seniorów 2 miejsce wywalczył Karol Krzyżanowski. Jarek Czopek, Sławek Cimoch i Krzyś Drężek dobiegli na miejscach 4-6.

Kolejny weekend to zmagania na Półmaratonie Hajnowskim oraz biegach przełajowych w Baniach Mazurskich.


Komentarze (3)

Brawo Monia K- wspaniała zawodniczka,wielkie gratulacje!

Bieganie jest superaśne Stary . No właśnie i coś mi mówi ze będziemy się dobrze bawic. Witaj w stadzie Marti. Ja zawsze chciałem miec własne stado.
Wszyscy za wszystkich i za Martiego kolego.'

Nasza Kędzia zawsze świetna :)) Buziaki ziomek :):*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.