Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8803 wyświetleń

Święto Patrona Policji

Z okazji obchodów święta patrona Policji Świętego Michała Archanioła w niedzielę została odprawiona uroczysta msza w kościele pw. Jana Pawła II w Grajewie, którą celebrował Kapelan Podlaskiej Policji ks. Leon Grzegorczyk wraz z gospodarzem ks. Tomaszem Chludzińskim.

Wczoraj z okazji obchodów święta patrona Policji Świętego Michała Archanioła została odprawiona uroczysta msza święta w kościele pw. Jana Pawła II w Grajewie. Uroczystej mszy asystował Kapelan Podlaskiej Policji ks. Leon Grzegorczyk. W uroczystości uczestniczyli m.in.: Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz licznie zgromadzeni wierni. Na uroczystości obecny był poczet sztandarowy reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Grajewie. Zebrani modlili się w intencji wszystkich służb mundurowych. Na zakończenie Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz podziękował Kapelanowi Podlaskiej Policji ks. Leonowi Grzegorczykowi oraz ks. Tomaszowi Chludzińskiego za przewodniczenie mszy oraz wsparcie duchowe potrzebne mundurowym w czasie codziennej służby. - KPP w Grajewie

Komentarze (3)

Jak zaliczają testy sprawności fizycznej?

Nie ma nic świeckiego

Panowie w mundurach, a gdzie koloratki???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.