środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 10611 wyświetleń

Wieści z ZSM nr 1

Nagroda w konkursie Programu ekozespołów „ Ekozespoły chronią klimat” 2009 – 2010 III nagrodę zdobył Ekozespół działający w ZSM nr 1 w Grajewie w konkursie „Ekozespoły chronią klimat” ogłoszonym i zorganizowanym przez Fundację GAP Polska. ( http://www.gappolska.org/ )

Nagrodę ufundował Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i jest nią kwota 1500 zł do wykorzystania na wyjazd młodzieży na terenowe warsztaty ekologiczne.

 Celem konkursu było przeciwdziałanie negatywnym zmianom klimatu, zmniejszenie indywidualnych śladów ekologicznych, tworzenie trwałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia oraz oszczędne korzystanie z zasobów przyrody.

Siedmioosobowy zespół gimnazjalistów, przeprowadził kampanie tematyczne z różnych obszarów działań (energia, odpady, podróżowanie, woda, zakupy i inne) których efekty zamieszczone zostały na stronie internetowej ekozespołu ( www.ekozespol.ugu.pl )

 

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (3)

gratulacje, jedynka zawsze coś ciekawego robi!

BRAWO!!!!!! Miłej wycieczki na Wigry...:)))

pozdrowionka dla tej slicznej panny w fioletowym szaliku:);) trzymajcie tak dalej:P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.