Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 9318 wyświetleń

Wieści z Rajgrodu

Są już pierwsze efekty funkcjonowania „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa na terenie powiatu grajewskiego. Zgłoszenie zagrożenia na terenie Rajgrodu zostało potwierdzone przez policjantów i naniesione na mapę.

Wdrożony 1 lipca br. pilotażowy program „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa”, mający służyć poprawie bezpieczeństwa w konkretnych miejscach wskazanych przez obywateli przyniósł już pierwsze efekty.

W minioną sobotę na mapę powiatu grajewskiego, m.in. zostało naniesione zagrożenie polegające na spożywaniu alkoholu w centrum Rajgrodu.

Informacja została zweryfikowana a policjantom patrolującym ten teren zlecono zadania do realizacji. Systematyczne kontrole wskazanego miejsca skutkowały potwierdzeniem zgłoszenia. Funkcjonariusze ujawnili kilka osób naruszających przepisy Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Mundurowi zastosowali 1 mandat karny, 3 pouczenia oraz wystąpili z 2 wnioskami o ukaranie do Sądu.

Zagrożenie wskazane przez obywatela zostało naniesione na mapę, a miejsce nadal będzie pod nadzorem policjantów.

 

http://www.grajewo.policja.gov.pl/

Komentarze (20)

Jakie to zagrożenie w Szczuczynie alkohol piją pod każdym sklepem monopolowym jak też w parku w centrum miasta lub przystanek PKS i jego okolice, chyba tak można.

no super, czuję się bardziej bezpieczny, spisali 2 czy 3 meneli pijących tak codziennie, sukces policji , trzeba o tym trąbić na lewo i prawo

Wstyd! Aż musieli przyjechać policjanci z Białegostoku aby rozpędzić towarzystwo pijące na przystanku PKS oraz w parku miejskim. Co przez ostatnie dziesięć miesięcy zrobili Policjanci z Rajgrodu./okres od ostatniego pobytu Policjantów z Białegostoku/. Wniosek przymykali oko.Przełożeni powinni też przymknąć oko w stosunku do Policjantów a Rajgrodu odnośnie ich awansów, premii itp.

To straszliwe zagrożenie !!!
Ja już się boję.

W Szczuczynie jest taka ulica Strażacka po której nie można przejść czy to w dzień czy wieczorem do póżnych godzin nocnych jak również w niedziele.Używający procentowych trunków rozsiadają się na schodach sklepu ,inni stoją w pobliżu w przyległych bramach uniemożliwiają swobodne przejście tą ulicą ludziom przechodzącym obok,ponieważ tak zwani smakosze zaczepiają ich prosząc o drobne na piwo.

Zapraszamy do Woznejwsi panow policjantow tam to sie mozna napatrzec.a wlasciciele nic na to .wazne ze piwo i wodka sie sprzedaje.bo czystosc w tym sklepie wola obpomste do nieba.

Tylko pogratulować, że w powiecie grajewskim w m. Rajgród od 01 lipca 2016r wdrożono do realizacji zadania wynikające z Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Przecież cytowana ustawa weszła w życie jesienią 1982r. Życzę powodzenia w zdobywaniu sukcesów.

Jakóbie, żeby twoja głupota miała skrzydła to byś latał razem z nią. Ciekawe wnioski wyciągasz, takie pewne jakbyś wszystko wiedział kto i co. Skąd ta pewność, że to policjanci z Białegostoku a nie z Rajgrodu,biorąc po uwagę fakt, iż stworzona mapa zagrożeń funkcjonuje od niedawna.

Moim skromnym zdaniem, to większym zagrożeniem szczególnie estetycznym są budynki w ścisłym centrum Rajgrodu. Każdy wie o które chodzi. To dopiero zagrożenie i wstyd! Nikt nie zwraca uwagi na drzewa rosnące na dachu po byłym super markecie. Czy to od strony jeziora czy od strony parkubudynki sa w makabrycznym stanie! hmm pijaczki siedzący na ławce na przystanku, nie pochwalam tego ale czy to jest powód do sensacji i pisania o tym, że zostali ukarani mandatem karnym. Kolejne zagrożenie, co ma człowiek począć gdy odwiedza miasto turystyczne i ma problem ze sprawami fizjologicznymi. Idzie do pierwszego lepszego domu i prosi o skorzystanie z toalety!! To dopiero wstyd i hańba w XXI wieku!

Wieści z Rajgrodu?
To są po prostu wieści Hiobowe!

Co można więcej w Rajgrodzie robić, tylko piwko pić - macie jakieś pomysły bo nasza Rada Miejska na pewno nie!!!Stwierdza tylko fakty o których wiemy od kilu lat.

Pod Biedronką w Rajgrodzie to i nawet stare baby leżą pijane WSTYD

A co z samochodami zaparkowanymi na parkingu Placu 1000 lecia, tył samochodu 1 metr od ulicy a przód wystaje na pół chodnika. Ludzie mają podwórka a zastawiają samochodami całe chodniki, że trzeba iść po ulicy. Nawet jak jest wolny chodnik to i tak piesi chodzą po ulicy, że ciężko jest przejechać samochodem żeby nie potrącić. To też jest zagrożenie, szczególnie dla pieszych.

cała wina leży po stronie naszych władz wszystkie sklepy oprócz jednego w rajgrodzie posiadają koncesję na sprzedaż alkoholu .zaczęła się ii dekada lipaca co dzieje się w naszym miasteczku jakie atrakcje maja nasi wczasowicze oraz miejscowa spolecznośc jak zwykle nic się nie dzieje. rajgrodzianka

Do jojo i Rajgrodzianki zastanówmy się kto temu winien i kto kogo powinien za to wyliczyć. Wszystkiemu winna rada a kto stoi głowa miasta i gminy spójrzcie na ten temat w tak biednej gminie zatrudniony doradca sekretarz a od 10 lat nic ani imprezy ani nic więc co z tego wszystkiego trzeba zrobić widząc bezczynność odpowiedzcie sami co tylko za to karać że ludzie nie wiedzą co mają ze sobą zrobić ale kaska leci wszyscy winni tylko jeden król lew który nie wie o co tu chodzi !!!!!!!!!

Nie czepiajcie sie tych biednych chorych ludzi na alkohol, sam bym w Rajgrodzie gdzieś wypił kawę i co jest takie miejsce z toaleta zapomnijcie ale wszystkiemu winna rada a może ktoś jeszcze kto obiecał góry mury i kawiory a teraz głowa w piasek zastanówmy się wszyscy uważnie i o niczym nie zapominajmy $$$$$$$$$$$$$$$$$ ????????????

Grajewo kwitnie Ełk kwitnie Augustów kwitnie a w Rajgrodzie co się dzieje tylko obietnice ?????????? co ci ludzie maja ze sobą zrobić ??????????????????????????????????

Spokojnie nie plujcie jadem dajcie podwyżkę Burmistrzowi i jego doradcy albo wyjeccie w Bieszczady albo gdzies za granice

Barglow tez kwitnie. Brak słów..

Z tym rozkwitem Grajewa to był zapewne dobry Zart...wyborcy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.