Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 3930 wyświetleń

Wieści z Prostek

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że młody mieszkaniec gminy Prostki może posiadać zabronione substancje. W trakcie działań w tej sprawie policjanci w pokoju zajmowanym przez 21-latka w pudełku po butach ujawnili marihuanę. W sumie policjanci zabezpieczyli prawie 50 gramów suszu i zatrzymali właściciela narkotyków.


Podczas minionego weekendu policjanci z Ełku zatrzymali także drugiego 21-latka z narkotykami. Podczas patrolowania miasta zwrócili na niego uwagę, kiedy popełnił wykroczenie porządkowe. W trakcie interwencji ujawnili także, że posiada on pudełko po papierosach wypełnione marihuaną.
Obecnie funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności i wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych spraw. Zabezpieczone substancje zostaną poddane specjalistycznym badaniom.


Te zdarzenia mogą mieć poważne konsekwencje w życiu tych młodych mężczyzn. Za posiadanie środków odurzających poniosą odpowiedzialność karną. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.


W wielu sytuacjach karalność automatycznie pozbawia możliwości wykonywania danego zawodu i może później skutecznie ograniczyć młodym ludziom możliwości startu w dorosłość.

Komentarze (3)

50 gr. Może dla zdrowotności.????

Marihuana nigdy nie była, nie jest i nie będzie narkotykiem. Chyba, że to coś od plagi moczone w domestosie

Brawo! Kolejny wielki sukces! Właśnie tak! zniszczmy młodzież za coś nieszkodliwego a pozwalajmy na całą resztę patologii jaka się dzieje dookoła. A tak poważnie to jest smutne, od kiedy żyje to widzę tylko jak to media i państwo nakręcają ze ?trawka? jest zła jak by to było źródłem wszystkich problemów na świecie, serio zacznijcie rozwiązywać prawdziwe problemy a nie marnować czas na ganiania gówniarzy z trawką, może wtedy za życia doświadczymy spokoju i szczęścia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.