piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12110 wyświetleń

Wąska droga do Pisza

Droga Nr 58 ze Szczuczyna w kierunku Pisza jest w coraz gorszym stanie.  Zły stan nawierzchni pogarsza się z roku na rok. Wystarczy jednak przekroczyć granicę województwa aby  rozkoszować się nową nawierzchnią.  Wąska i bardzo kręta droga przyczyniła się do wypadku jaki miał miejsce kilka kilometrów przed Szczuczynem. Kierowca samochodu ciężarowego z przyczepą nie był w stanie opanować auta podczas manewru wymijania.
e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Cóż, Podlasie kiepsko ma się...

SZEROKOŚĆ JEZDNI NA ODCINKU SZCZUCZYN PISZ W PEŁNI ODPOWIADA NORMOM UNIJNYM -JEŚLI CHODZI O FURMANKI

To jest Polska B tak było za komuny tak jest i teraz a będzie jeszcze gorzej

ten co lezy na boku to z plyt z Grajewa

Ty grajewianin, gdzie ty masz oczy. Jak Polska B, to jest już Polska C lub niedługo Polska D.

Droga okryta czarna slwawa. Taki jeden mocny chcial pokazac na jednym z odcinkow, ze mozna wejsc w zakrety z predkoscia powyzej 100km/h. Kolesia nie ma na ziemi od 92 roku...

grajewianin koniecznie dodaj,że to wina Pis-u i koalicji,bo e-grajewo sie strasznie pogniewa :)

teraz ponosze ryzyko.tak poczęsci to wina pisu i ich kolesi ,gdyż będziemy budować autostrady a kochane podlasie idzi ponownie w zapomnienie chyba że wybory ,wtedy mamy najazd pięknych i mądrych imamy dużo obietnic i słyszymy jakie to piękne strony ,fałsz i obłuda

straszna mi rozkosz,jedż po zmroku a nie daj boże trochę mgły .Brak oznakowania poziomego,od paru lat.

ludzie ja mieszkam przy tej drodze i wytrzymać sie nie da. Takie dziury ze szo. a te tiry jadą z zawrotną prętkością ze sciany pękają:\. Gdzie jest policja i na co ide moje podatki??????????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.