poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10011 wyświetleń

Wakacje najuboższym


Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie zorganizowały półkolonie dla 26 dzieci z najuboższych rodzin. Pracownicy MDK zapewnili im bezpieczny i kulturalny wypoczynek zaś MOPS pokrył koszt wyżywienia.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych, tanecznych, muzycznych, komputerowych, wycieczkach, grach, zabawach i konkursach. W pracę z dziećmi włączyły się wolontariuszki z liceum: Katarzyna Milewska i Klaudyna Radziszewicz.

Nagrody dla uczestników: kasety video, książki i maskotki ufundował prywatny sponsor - Jacek Sadowski z Grajewa.


B.Paszkowska

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewo. "Gang Olsena" w akcji

Komentarze (6)

brawo wiecej takich akcji dzieci nie sa winne ze mamy takie czasy ze rodzicow nie stac na koloniesama mam dwoje dzieci i siedzimy w domubaawo Szczuczyn

wakacje na oczyszczalni ścieków-super!

Tak też myśe że te półkolonie to świetny pomysł dzieciaki przynajmniej sie nie nudziły mogły spedzić bezpieczne wakacje a takze duzo sie przy tym nauczyc przez zabawe bo wiele miejsc zwiedzaly i miały dużo zabaw sprawnosciowych jak i umyslowych. Jaknajbardziej jestem za organizowaniem takich rozrywek... tylko szkoda ze trwaly tylko miesiac mogly byc do konca wakacji.

Brawo, brawo Panie Jacku!!!!!!! Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem.Pozdrowienia dla Pana i Pańskiej rodziny.Tak trzymać

ale zawaliste te polkolonie. w oczyszczalni sciekow. nawet ich nie mogliscie zabrac na pożadne jezioro tylko w ogrodzie odkreciliscie wode i dzieci sie polewaly. brawo wy to dopiero macie pomysly

Kto podał taką informację że dzieciaki były tylko na oczyszczalni ścieków. Zapomniano może nadmienić że dzieci brały udział w wycieczce do Giżycka gdzie wogle podziały się te wspaniałe zdjęcia które upamiętniły te szczęśliwe i uśmiechnięte twarze zachwyconych urokiem i pięknem mazurskich widoków dzieci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.