sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 9089 wyświetleń

Wakacje najuboższym


Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie zorganizowały półkolonie dla 26 dzieci z najuboższych rodzin. Pracownicy MDK zapewnili im bezpieczny i kulturalny wypoczynek zaś MOPS pokrył koszt wyżywienia.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych, tanecznych, muzycznych, komputerowych, wycieczkach, grach, zabawach i konkursach. W pracę z dziećmi włączyły się wolontariuszki z liceum: Katarzyna Milewska i Klaudyna Radziszewicz.

Nagrody dla uczestników: kasety video, książki i maskotki ufundował prywatny sponsor - Jacek Sadowski z Grajewa.


B.Paszkowska

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (6)

brawo wiecej takich akcji dzieci nie sa winne ze mamy takie czasy ze rodzicow nie stac na koloniesama mam dwoje dzieci i siedzimy w domubaawo Szczuczyn

wakacje na oczyszczalni ścieków-super!

Tak też myśe że te półkolonie to świetny pomysł dzieciaki przynajmniej sie nie nudziły mogły spedzić bezpieczne wakacje a takze duzo sie przy tym nauczyc przez zabawe bo wiele miejsc zwiedzaly i miały dużo zabaw sprawnosciowych jak i umyslowych. Jaknajbardziej jestem za organizowaniem takich rozrywek... tylko szkoda ze trwaly tylko miesiac mogly byc do konca wakacji.

Brawo, brawo Panie Jacku!!!!!!! Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem.Pozdrowienia dla Pana i Pańskiej rodziny.Tak trzymać

ale zawaliste te polkolonie. w oczyszczalni sciekow. nawet ich nie mogliscie zabrac na pożadne jezioro tylko w ogrodzie odkreciliscie wode i dzieci sie polewaly. brawo wy to dopiero macie pomysly

Kto podał taką informację że dzieciaki były tylko na oczyszczalni ścieków. Zapomniano może nadmienić że dzieci brały udział w wycieczce do Giżycka gdzie wogle podziały się te wspaniałe zdjęcia które upamiętniły te szczęśliwe i uśmiechnięte twarze zachwyconych urokiem i pięknem mazurskich widoków dzieci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.