poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11221 wyświetleń

UM powiększa metraż

Za 300 tys. zł Urząd Miasta w Grajewie zakupił dwukondygnacyjny budynek po byłym banku BPH przy ul. ul. Strażackiej 6. Teraz władze miasta chcą, aby w tym miejscu powstał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Młodzieżowe Centrum Karier (OHP).  

Pieniądze na zrealizowanie inwestycji na wrześniowej sesji zabezpieczyli radni Grajewa, którzy jednogłośnie przyjęli zmiany w budżecie na 2006 r.

Oprócz nieruchomości o pow. całkowitej 1.055,76 mkw. miasto nabyło także budynek gospodarczo-garażowy o pow. użytkowej 51,90 mkw. Akt notarialny zostanie podpisany na początku października br.

Zdaniem grajewskich urzędników obiekt można wykorzystać do zwiększenia poziomu obsługi administracyjnej, np. poprzez rozwój usług świadczonych drogą elektroniczną. W budynku swoją siedzibę mają znaleźć m.in. MOPS, MCK(OHP), być może starostwo powiatowe zdecyduje się na ulokowanie w tym miejscu Powiatowego Urzędu Pracy.

- Chcemy skomasować usługi administracyjne, a niektóre podnieść na wyższy poziom. Nie jest tajemnicą, że warunki lokalowe urzędu, przy stałym wzroście zadań jaki obserwujemy, są nie wystarczające – mówił burmistrz miasta.

 
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (4)

A co z budynkiem po Straży Pożarnej. Mieli tam podobno być repatrianci - nie są, miała być świetlica OHP - nie będzie...
Pieniądze wyrzucone w błoto, a budynek niszczeje????

Autorze xxx myślę, że dla społeczeństwa grajewskiego posuniecie UM jest lepsze niz budynek po Straży. Znajdzie się jakis prywatny inwestor, który budynek odkupi i zrobi coś fajnego. W tym wielkim budynku świetlica OHP za duży koszt

Niech Kombatanci zaczną głośniej walczyć o swoje. Sprzyja im początek kamapnii wyborczej - niech miasto się ostatecznie zdeklaruje.

zawsze mozna robic dyskoteki w remizie pozdrawiam ludzi ktorzy wydaja nasze pieniadze z glowa, a tych co bez glowy deko mniej... ;]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.