piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 9054 wyświetleń

TVP przyjechała do "dwójki"

W połowie września br. uczennica grajewskiej "dwójki" Ola Czaplicka brała udział w nagraniu materiału do telewizyjnego programu "HIT HIT HURA". 

Do szkoły przyjechała Telewizja Polska, aby przygotować krótką ramówkę o utalentowanej Oli, jej pasjach, zainteresowaniach oraz najprzyjemniejszych sposobach spędzania czasu wolnego. Cała klasa, koleżanki i koledzy Oli mieli możliwość uczestniczenia w tworzeniu filmu oraz przyjrzeniu się jak powstaje program z bliska.

Tematem przewodnim były zajęcia kulinarne odbywające się w naszej szkole, ponieważ one właśnie rozwijają zainteresowania Oli. Przygotowaliśmy szarlotkę, a kiedy ekipa filmowa dotarła na miejsce ustawiliśmy rekwizyty. W pierwszej części nagrano OLĘ, a w drugiej uczestniczyliśmy także my.

Bawiliśmy się mąką i drożdżami, a każdy z nas miał na sobie kolorowy fartuszek. Po zakończeniu tworzenia materiału zjedliśmy po kawałku pysznej szarlotki, pomogliśmy posprzątać kuchnię i wróciliśmy do domu pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia. Chwile spędzone wspólnie będziemy wspominać z uśmiechem.                

KLASA VI A

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (6)

Najlepsza Szkoła w Grajewie!Wspaniali przyjaciele i super nauczyciele!

Tu nauczyciele w większości są przyjaciółmi właśnie młodzieży; stąd wychodzą fajne projekty właśnie, jak ktoś pomaga się realizować innym; takie jest tu nastawienie - na ucznia, czyli może młodego ale człowieka - osobowość :0
I to mi się podoba! Nie chcę mówić czyja to zasługa raczej (na pewno z pomocą innych, ale jednak), chodzi o wprowadzenie pewnej wizji, zasad, promowanie postaw.
Pozdrowienia dla p. dyrektor Ciszewskiej - była uczennica.


W tej szkole się pracuje a nie narzeka

W tej szkole nauczyciele mogą się REALIZOWAĆ i wdrażać swoje pomysły do pracy. Dzięki Pani powstała klasa muzyczno - plastyczna. Promuje Pani uczniów i daje możliwość na wykazanie się i dzieciom i nauczycielom. Gratuluję .

Gratuluję Tobie Olu , trzymamy kciuki. Jesteśmy dumni z Takiej Grajewianki.

Jestem uczniem tej szkoły i jestem z tego dumny dużo spotykam się z innymi ludźmi i jakoś im opowiadam co się u nas w szkole dzieje nie mogą uwierzyć że szkoła może być taka fajna dziękuję pani dyrektor!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.