Kraj

  • 2 komentarzy
  • 2931 wyświetleń

Trzy włamania do baru

 Trzy razy włamali sie do baru, zostali zatrzymani
 
Ełccy policjanci zatrzymali czteroosobową grupę, która ma na koncie trzy włamania do baru nad jeziorem. Trzech mężczyzn w wieku od 18 do 29 lat oraz 26-letnia kobieta kradli nie tylko pożywnienie. Ich łupem padły też puste beczki po piwie, które zostały sprzedane na złomie. Ponadto 26-latka kilka dni temu  wykorzystując okazję, ukradła wózek dziecięcy pozostawiony na klatce. Prokurator zastosował wobec wszystkich podejrzanych dozór policyjny. Każdy z nich będzie musiał stawiać się na komendzie od trzech do pięciu razy w tygodniu. Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności
.
 
Ełccy policjanci od dłuższego czasu pracowali nad tymi sprawami.  Z ich ustaleń wynika, że trzech mężczyzn w wieku od 18 do 29 lat i 26-letnia kobieta dokonali trzech włamań do baru nad jeziorem. Ich łupem padła nie tylko żywność, ale też puste beczki po piwie. Policjanci odzyskali już skradzione beczki, znajdowały się one w punkcie skupu złomu.
Ponadto funkcjonariusze ustalili, że 26-latka w minioną środę dokonała kradzieży wózka dziecięcego pozostawionego na klatce jedego z bloków mieszkalnych.
Prokurator zastosował wobec wszystkich podejrzanych dozór policyjny. Meżczyźni będą musieli stawiać się na komendzie od trzech do czterech razy w tygodniu, a kobieta pięć.
Teraz wszystkim członkom grupy za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

 

 

Komentarze (2)

złodziejom powinno się obcinać dłonie

Bardzo dobrze że zostali złapani ,a ilu jest takich ,którzy ukradną i nie zauważy nikt .ja pracuję w handlu i częst o łapiemy takich chętnych na cudzą własność .karać i to bardzo ,na drugi raz nie wyciągnie ręki i nie weżmie .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.