Kraj

Szukamy świadków wypadków

  •             Policjanci z II Komisariatu Policji w Białymstoku prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego.
Do zdarzenia doszło 24 grudnia 2009 roku około godziny 16:40 na ulicy Branickiego w rejonie Automobil Klubu Podlaskiego. Kierowca nieustalonego pojazdu potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Ranny 72 – latek trafił do szpitala. Marka oraz kolor pojazdu nie są znane. Prawdopodobnie numery rejestracyjne auta zaczynały się literami BI 1981..

         Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, lub mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 32 22, 85 670 66 67 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112


  •         Szukamy świadków wypadku w Białymstoku
Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komisariatu III Policji w Białymstoku szukają świadków wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w sobotę 27 marca 2010 roku około godziny 11.50 w Białymstoku na skrzyżowaniu ulicy Wiewiórczej i Żurawiej. W tym miejscu zderzyły się motorower oraz dwa samochody osobowe honda i chrysler. Dwie osoby karetką zostały przewiezione do szpitala.
   
          Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, lub mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komisariatu III Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 32 44 lub 85 670 22 56 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.
- informuje KWP w Białymstoku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.