środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 10935 wyświetleń

"Sztuka kochania" w Ełku

''Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania''

  

To przezabawna komedia autorstwa Zbigniewa Książka w znakomitej obsadzie aktorskiej, którą   będą mogli Państwo  zobaczyć 23  czerwca 2010 r. w hotelu „ Rydzewski” – Ełk ul. Armii Krajowej 32

W spektaklu zobaczymy: Katarzynę Skrzynecką, Annę Oberc, Piotra Gąsowskiego i Jakuba Przebindowskiego. Reżyserem spektaklu jest Krzysztof Jasiński, muzykę napisał Jakuba Przebindowski a kostiumy zaprojektowała Dorota Ogonowska.

Mówienie o "kochaniu" nie jest sztuką. Sztuką natomiast jest robienie tego w sposób dowcipny i pikantny, dosłownie, lecz bez wulgaryzmów, z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie ze świadomością, jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. W tej komedii brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na wiek, płeć czy... doświadczenie w "tych sprawach"!

 

Fragment recenzji spektaklu:
"… Zasadniczą zaletą przedstawienia jest więc delikatność i żart, dzięki którym rozmowa o seksie (także z widownią, bo aktorzy prowokują czasem widzów) jest zabawna, ale nie wulgarna. Reżyserujący to widowisko Krzysztof Jasiński stosuje prostą, acz skuteczną metodę - lepiej dwuznacznie niż po oczach. Dzięki temu zabiegowi marzenia asystenta o romansie z piękną studentką czy szczere pożądanie żony bliźniego (przyjaciela) nikogo nie razi. Tym bardziej, że jeśli wsłuchać się dobrze w teksty historyjek, to wydaje się, że bohaterowie flirtują głównie w swojej wyobraźni. Bohaterów jest kilkunastu, choć aktorów tylko czworo (…) aktorzy stwarzają kolejne postacie tak różnymi środkami, że czasem trzeba zajrzeć do programu, żeby sprawdzić, czy aby kogoś jeszcze w obsadzie spektaklu nie dopisano... " - Henryka Wach-Malicka "Dziennik Zachodni".

  Spektakl ten to po prostu lekki, okraszony muzyką Jakuba Przebindowskiego, sceniczny deser.

                             

  

Data spektaklu: 23.06.2010 r.

Godzina: 20:00

Miejsce: Hotel „ Rydzewski” w Ełku

  

Bilety do nabycia w :

Recepcji Hotelu „ Rydzewski”

Ełk ulica Armii Krajowej 32 tel: (087) 621-89-00

 Centrum Informacji Turystycznej

Ełk ulica Wojska Polskiego 47 tel: (087) 621-70-10

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (3)

a jaka jest cena biletu?

Jeśli oni nie wstydzą się przedstawiać tego, o czym myślą, to ja mówię, że tacy specjaliści winny się edukować w dziale -Burdelówka, czy -Usia siusia, a nie w dziale Kultura.

a jaka cena biletu ??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.