niedziela, 14 sierpnia 2022

Oferty i promocje

Szkolenie dla rolników


Jak podaje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w przypadku nieprzestrzegania Wymogów Wzajemnej Zgodności (ang. cross - compliance) płatności bezpośrednie wypłacane rolnikom są redukowane.Co zrobić aby uniknąć kar? Jak prawidłowo prowadzić gospodarstwo w świetle najnowszych przepisów?

 Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą specjaliści już w czwartek 22 marca o godz. 11.00 w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży podczas szkolenia skierowanego głównie do hodowców bydła. Wstęp na szkolenie jest bezpłatny i nie wymaga uprzedniej rejestracji. Liczba miejsc – 250.


Program szkolenia:

11.00 – „Problemy chowu bydła związane z wymaganiami wzajemnej zgodności” (m.in. identyfikacja, rejestracja, choroby, obrót) – dr Marian Czerski, Powiatowy Lekarz Weterynarii

12.00 – 13.00 Wystawa firm połączona z bezpłatnym obiadem dla hodowców i dostawców

13.00 – „Trendy w systemach utrzymania bydła (m.in. dobrostan zwierząt, wymagania środowiskowe, oświetlenie, wymiary itp.) – dr Krzysztof Kapela, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
wtorek, 9 sierpnia 2022

Grajewo. Wycieczka do Energylandii

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.