poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9918 wyświetleń

Sprzęt alarmujący - UM

Na budynku Urzędu Miasta w Grajewie został zamontowany zestaw 16 głośników o łącznej mocy 1600W.

- Otrzymaliśmy gotowy sprzęt, który jest własnością Skarbu Państwa i został przekazany nam na użytkowanie przez Wydział Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, tak jak inne tego typu, na potrzeby Obrony Cywilnej.

Główne zadanie to alarmowanie i ostrzeganie mieszkańców. Głośniki mogą wydawać sygnał elektroniczny brzmiący tak jak z syren akustycznych, których na terenie Grajewa jest 7. W takich przypadkach użycie określa Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów. Istnieje również możliwość, po odpowiednim zaprogramowaniu, emitowania 1 min. komunikatów głosowych oraz emisji głosu na żywo poprzez system radiotelefoniczny – poinformował Przemysław Mikołajski UM w Grajewie.

e-Grajewo.pl


poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (3)

aha... a muze tez bedziecie zapodawac ?? :D

to kiedy disco ????:)

hehehe, to i urzednicy beda mieli wesoło. heheh moze wowczas beda milsi, hehehe muzyka łagodzi obyczaje, a taka techniawka nie zaszkodzi nikomu ;-))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.