poniedziałek, 27 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11762 wyświetleń

Sprinter z RFN do Łomży

Łomżyńscy policjanci odnaleźli skradzionego w Niemczech mercedesa. W poniedziałek do wypożyczalni samochodów w Dortmundzie przyszedł 41-letni Polak mieszkający w Niemczech. Mężczyzna legitymując się polskim paszportem i zaświadczeniem meldunkowym wypożyczył dostawczego mercedesa wraz z przyczepą. Według sporządzonej umowy pojazd miał być zwrócony do północy tego samego dnia. Dodatkowo w umowie było zastrzeżenie, że auto nie może opuścić niemieckich granic. Jednak biały sprinter i jego tymczasowy kierowca nie pojawił się o ustalonej godzinie. Właściciel auto - wypożyczalni zawiadomił o fakcie lokalną Policję. Dzięki szybkiej wymianie informacji i współpracy z Interpolem to właśnie łomżyńscy policjanci odnaleźli skradziony pojazd. Mercedes był zaparkowany w Miastkowie pod Łomżą.  W środku nie było mężczyzny, który go wypożyczył, jednak ustalono i zatrzymano dwie inne osoby, które poruszały się pojazdem. Są nimi dwaj mężczyźni w wieku 21 i 33 lat.


sierż. Kamil Tomaszczuk
zespół  prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

Komentarze (4)

z RFN ?? to jakies stare wiesci, bo RFN nie istnieje od chyba 90 roku hehe...

Człowieku jak widać masz poważne braki w nauce....RFN to Republika Federalna Niemiec...

"Człowieku jak widać masz poważne braki w nauce....RFN to Republika Federalna Niemiec..." a od kiedy nie ma juz REBUBLIKI ?? moze ty masz jakies braki. jeszvcze powiedz ze mamy NRD hahahah

Nie wieżcie w tego typu bzdury że Interpol tak działa.To bujda na resorach.Oni nie potrafia nic znależć a w szczególnosci polska Policja.
Po drugie koleś co brał tego merca z zamierem nie zwrócenia go nie brałby go na swoje papiery bo wtedy w Niemczech jest spalony.Skoro wziął na siebie to albo nie wiedział że nie może wyjeżdzać nim z Niemiec albo jest debilem.
Wiem z własnego doświadzczenia bo skradziono mi samochód pomimo tego że mieli dane o tych gościach nic nie zrobili.Chodziłem do nich i prosiłem tak ze 3 miesiące aż w koncu dałem sobie spokój.Szkoda nerw.Odnosi sie takie wrażenie jak by im było wszystko jedno-może nawet lepiej jak sie nie znajdzie???Sie umorzy i po sprawie.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Polskiej Policji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.