środa, 25 maja 2022

Warto przeczytać

Pożyczka przez internet bez zaświadczeń - jak ją uzyskać?

Kredyty bankowe, pożyczki długo czy krótkoterminowe i inne tego rodzaju operacje finansowe z reguły kojarzą nam się z wizytami w placówkach, kolejkami i stosem dokumentów do dostarczenia. Istnieje jednak prosty sposób na wzięcie pożyczki, który nie wiąże się ze zbędnymi trudnościami. Sprawdź, jak skorzystać z pożyczki online bez dodatkowych zaświadczeń.


Jak skorzystać z pożyczki online?


Wraz z dynamicznym rozwojem bankowości elektronicznej i pojawieniem się kolejnych sposobów płatności Polacy stopniowo przywykli do załatwiania finansowych spraw przez internet. Według danych Warszawskiego Instytutu Bankowości nawet 65% rodaków chętniej korzysta z płatności elektronicznych niż z gotówki. Branża pożyczkowa nie pozostaje bierna na ten trend i co rusz wychodzi z kolejnymi ułatwieniami dla potencjalnych Klientów. Jednym z takich udogodnień jest bezproblemowa i bezpieczna pożyczka online.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, wystarczy dostęp do internetu i kilka podstawowych informacji. Ponadto cały proces zajmuje dosłownie kilka chwil, a pieniądze trafiają na konto nawet po 15 minutach od wysłania elektronicznego wniosku. Skorzystanie z oferty można zawrzeć w trzech krokach.

 

  • Wybierz kwotę pożyczki - za pomocą suwaków na stronie głównej wybierz kwotę od 300 do 3000 zł i długość zobowiązywania od 7 dni do 6 miesięcy. Na tym etapie widoczne są szczegóły pożyczki takie jak: termin spłaty, planowana rata, prowizja, odsetki czy RRSO.

  • Uzupełnij elektroniczny wniosek - następnie w bezpiecznym formularzu podaj dane widniejące na dowodzie osobistym, dane kontaktowe oraz kilka dodatkowych informacji weryfikujących tożsamość. Po zaakceptowaniu zgód wyślij wniosek.

  • Ciesz się pieniędzmi - z Twojej strony to wszystko. Po zweryfikowaniu bezpieczeństwa i przeprowadzeniu oceny zdolności kredytowej pieniądze trafią na Twoje konto nawet po 15 minutach. Informacja o decyzji dotrze za pomocą wiadomości SMS oraz e-mail.


Pożyczka online - potrzebne dokumenty


Do skorzystania z pożyczki online nie są potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia. Wszystko odbywa się przez internet, a dokumentem koniecznym do potwierdzenia danych osobowych jest dowód osobisty. W celu zapobiegania wyłudzeniu pożyczki online pożyczkodawca może poprosić o dokonanie przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego dostęp do podanego rachunku bankowego.

Prosty sposób na szybkie zwiększenie finansowych możliwości? Pożyczka online bez zaświadczeń w Feniko. Sprawdź, jakie to proste! 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.