sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 12498 wyświetleń

Potrącenie na przejściu


68 - latka została potrącona na przejściu dla pieszych. Kobieta ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Grajewscy funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W sobotę 4 lutego br. około godziny 14.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informację o potrąceniu pieszej na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Krasickiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadącego fordem 22 – latka oślepiło słońce. Młody mężczyzna  nie zauważył 68 - latki, na przejściu dla pieszych uderzył w kobietę. Starsza pani ze złamaną nogą trafiała do szpitala.

Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności potrącenia.
fot. - KPP Grajewo


Komentarze (19)

starsi ludzie siedziec w domu!!!

Mam tylko jedno pytanie: dlaczego prawie wszystkie przejścia dla pieszych w Grajewie są bardzo blisko skrzyżowań z drogami tzn.przykład właśnie tego skrzyżowania Wojska Polskiego z Krasickiego.Tu już nie chodzi o ten wypadek ale ogólnie bo zjeżdżając z drogi z pierwszeństwem w ulicę Krasickiego mamy od razu przejście,jeżeli pieszy wejdzie na nie to stoimy praktycznie na ulicy Wojska Polskiego a jadący samochody od strony Białegostoku muszą hamować,więc nie można tych przejść przesunąć nieco dalej na przykład długość osobówki,tjw. wspomniałem jest u nas dużo takich skrzyżowań z przejściami dla pieszych,pozdrawiam,BGR

do buka - ale jesteś deb...

To właśnie pieszy są winni tylu wypadkom. Powinno się patrzeć na jezdnię a nie włazić jak jakieś bydło, Czy trudno jest chwilę poczekać aż samochody przejadą?
Nie rozejrzą się, tyle włażą "co tam my mamy przejście, tu są pasy więc można włazić" We wszystkich miejscach w Grajewie gdzie są ruchliwe przejazdy powinny być światła sygnalizacyjne. ,pozdro,

młode ludzi kupić se okulary p-słoneczne

Jadąc w stronę Białegostoku, w okolicach banku PKO BP Słońce dosłownie oślepia, mi aż czasem wręcz łzy płyną, niestety wysokość naszej najbliższej gwiazdy jest tak niska, że żadne zasłony w aucie nie pomogą. Współczuję kierowcy - być może miał po prostu wielkiego pecha. Innym radzę mieć zawsze przy sobie okularki przeciwsłoneczne w aucie i o takiej porze jeździć zdecydowanie wolniej, ostrożniej i uważniej.

też będziesz stary,a 68 lat to jeszcze nie stary

młodzi ludzie - nauczyć się jeździć. Pobaw się nabitym pistoletem - to zobaczysz czym się to skończy.

tak to jest tylko starsze osoby są potrącane a dlaczego bo nie spojrzą nawet nie obrócą się a kto jest zawsze winny kierowca oczywiście

żal mi ciebie człowieku, potrącenie na pasach a ty jaja sobie z tego robisz.

daj chłopie przykład bo jak sądzę dla siedmiolatka też będziesz stary

a małolaty pieszo chodzić

Do BGR-dlatego pasy są blisko skrzyżowań bo Ci mądrzy inaczej z GDDiA zatrzymali się na etapie rozwoju rodem z elementarza jeśli ktoś pamięta taką książkę do klasy pierwszej z dawnych lat.To były czasy kiedy samochód spotkać na ulicy to było coś .Najczęściej jeżdziły furmanki zaprzężone w konie pociągowe.I za nic w świecie nie dadzą się przekonać że dziś jest inaczej.Kiedy wysłano pismo do GGDiA w sprawie przesunięcia pasów dalej od skrzyżowań(bo owe pasy są własnością tejże dyrekcji)To owi mecenasi sztuki drogowej odpowiedzieli ,żeby stworzyć nową dokumentację organizacji ruchu w mieście Grajewo która kosztuje krocie.Rozważcie drodzy pństwo czy to jest mądre?Przecież te pasy można było od razu stosując zdrowy rozsądek lub korzystając tylko z rozumu własnego namalować dalej od skrzyżowań.Ale najpewniej obydwu tych rzeczy zabrakło planistom z GGDiA.Z poważaniem

ich zawsze oślepia słońce mnie też potrącił i tak się tłumaczył a prawda taka, że rozmawiał przez telefon

nie wiem jak było ale żona ostatnio potrąciła by babcię która wtargneła nawet nie rozejżawszy się uprzednio czy coś jedzie..helloł czy tak aż się śpieszy?.. do nieba?

tak było,że poszkodowana miała zaledwie dwa kroki do wejścia na chodnik..Jeżeli kierowca zaczepia ją lampą od strony pasażera to chyba nie trzeba tłumaczyć czy było to wtargnięcie.Trudno, stało sie.Bezdyskusyjna wina kierowcy bo i słońce i zaszroniona szyba.A i mężczyzna tez był potracony tylko ,że nic mu się nie stało

Do XYZ-z tobą się zgadzam,zacofańcy,a co do "majkel-a" to też się z tobą zgadzam,ludzie nie spieszcie się bo święty anioł przyjmuję całą dobę!,pozdro, BGR

Czasami,wina leży pośrodku,może kobieta miała "zielone światło",weszła pewnie na ulicę,a kierowca mógł nie zauważyć ofiary wypadku,załamanie światła,kąt padania promieni,odbicie od śniegu...i mamy nieszczęście gotowe.Życzę rychłego powrotu do zdrowia.

W tamtym miejscu nie ma swiateł. Ci starzy sa nie normalni mysla ze maja przejscie to moga sobie wchodzic kiedy im sie podoba!
Ja nie zdalam egzaminu przez to ze jakas laska wskoczyla mi przed tlko pasdami i moje 150 zl poszlo w bloto a juz wracalam na pla!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.