środa, 5 października 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 8551 wyświetleń

Poszukiwany ukrywał się w polu kukurydzy

Kamera termowizyjna pozwoliła policjantom dotrzeć do nietrzeźwego kierowcy (mieszkaniec Grajewa), który ukrywał się w polu kukurydzy.

Funkcjonariusze odnaleźli 38-latka kilkaset metrów od miejsca, w którym porzucił samochód. Okazało się, że mężczyzna dodatkowo był poszukiwany i miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Zgodnie z kodeksem karnym za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.


16 sierpnia, tuż przed godz. 23, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w okolicach miejscowości Chojny Młode kierowca srebrnego samochodu jedzie całą szerokością drogi w kierunku Łomży. W Marianowie zauważyli go policjanci z patrolówki. Pirat drogowy ignorował sygnały świetlne oraz dźwiękowe i nie zważając na innych użytkowników drogi kontynuował ucieczkę. Po kilku kilometrach policjanci zablokowali drogę i uniemożliwili kierowcy volkswagena dalszą jazdę. Kiedy dobiegli do zatrzymanego samochodu kierowcy już nie było, siedział w nim jedynie pasażer, 33-latek został zatrzymany. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze wyposażeni w kamerę termowizyjną, dzięki której zlokalizowali w polu kukurydzy miejsce, gdzie ukrywał się kierowca - kilkaset metrów od porzuconego pojazdu. Mężczyzna, gdy usłyszał policjantów próbował uciekać, ale został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 38-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów za kierowanie w stanie nietrzeźwości.


Ponadto mieszkaniec Grajewa był poszukiwany przez organy ścigania w Kolnie, Ełku i Grajewie.
On i jego pasażer trafili do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieli. Zgodnie z kodeksem karnym za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości - pozbawienie wolności do lat 2.

 

środa, 5 października 2022

100. urodziny Pana Stanisława

Komentarze (14)

To ci przestępcy hahahaha

Dziecko kukurydzy

zabawił się w dzika poszedł w kukurydzę ostro jak prawdziwy dzik.... Nigdy nie pozwalaj pijanej osobie usiąść za kierownicą. Pomijając już aspekt moralny, zrób to dla własnego bezpieczeństwa i uniknięcia dużej odpowiedzialności. Co grozi pasażerowi albo właścicielowi auta za umożliwienie kierowcy jazdy pod wpływem? W skrajnych przypadkach nawet odpowiedzialność na podstawie ?Kodeksu karnego? i groźba więzienia!

Należałoby jeszcze mu wsadzić ze dwie kolby kukurydzy wiadomo gdzie

a pasazer to za co zostal zatrzymany ?

To recydywa, powinien siedzieć w więzieniu

Tomek A jak tobie by wsadzili?Chyba że lubisz taki fetysz.Poicjanci dzięki bogu nie bawią sie w takie udziwnienia

A tyle się o tym trąbi. piłeś nie jedz o co to chodzi że wsiada i jedzie

re Gość-bez zagrychy dużo nie wypijesz.

abc-sie piję z głową a nie z zagrycho.

Aby zdrowy był ten kukurydziany dzik bez ASF

Dużo zjadl tej kukurydzy,zanim go złapali, alkohol jednak wypala mózg, dziecko kukurydzy to super metka

Myslal ze to Biedronka.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.