Wystarczy mniej niż 48 godzin, by sąd w trybie przyspieszonym rozpatrzył sprawę kierowcy zatrzymanego wczoraj przez grajewskich policjantów. Mężczyzna złamał dwa sądowe zakazy kierowania wszelkimi pojazdami. 30-latek prosto z policyjnej celi trafi przed sąd w trybie przyspieszonym. Za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci grajewskiej drogówki prowadzili pomiar prędkości na jednej z dróg powiatu grajewskiego. Około godziny 19:30 zwrócili uwagę na Audi z niesprawnym oświetleniem. Za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec Grajewa. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma dwa zakazy prowadzenia pojazdów. Uprawnienia stracił wcześniej za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali kierowcę i osadzili go w policyjnej celi. Prosto stamtąd trafi przed sąd w trybie przyspieszonym. Za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP w Grajewie
środa, 17 czerwca 2026
wtorek, 16 czerwca 2026
Tylko że sąd tych kar nie zasądza i dalej hulaj dusza.
Nie ma co się bawić. Za jazdę na 90 powyżej 140 dawać dożywotni zakaz prowadzenia i zobaczymy jak bezrobocie "spada"
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
