Sport

  • 2 komentarzy
  • 4331 wyświetleń

Prostki. Maraton kolarski i maraton biegowy

czwartek, 11 czerwca 2026

USWM 38 Podlasie w Grajewie za nami!

Komentarze (2)

kurcze że też ludziom chce się biegać dla rekreacji xD ktoś mi wyjaśni co jest fajnego w bieganiu, za czasów szkolnych zawody tego typu to były za kare xD Jest tyle fajniejszych form aktywności fizycznej, proszę biegaczy o przytoczenie argumentów za tym że warto biegać. Pozdrawiam :)

Bieganie to najważniejsza rzecz na świecie, szczególnie dla osób w podeszłym wieku. Nic bardziej nie niszczy stawów niż bieganie. A jak stawy zostaną już zniszczone to będzie można zapisać się w kolejkę po protezy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.