czwartek, 11 czerwca 2026
czwartek, 11 czerwca 2026
kurcze że też ludziom chce się biegać dla rekreacji xD ktoś mi wyjaśni co jest fajnego w bieganiu, za czasów szkolnych zawody tego typu to były za kare xD Jest tyle fajniejszych form aktywności fizycznej, proszę biegaczy o przytoczenie argumentów za tym że warto biegać. Pozdrawiam :)
Bieganie to najważniejsza rzecz na świecie, szczególnie dla osób w podeszłym wieku. Nic bardziej nie niszczy stawów niż bieganie. A jak stawy zostaną już zniszczone to będzie można zapisać się w kolejkę po protezy.
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
