Gmina Rajgród podpisała umowę na realizację zadania „Aktywny maluch w Gminie Rajgród”!
27 kwietnia 2026 r. została podpisana umowa z firmą TRESBUD Sp. z o.o. na adaptację pomieszczeń pod utworzenie klubu dziecięcego ("żłobka") w Gminie Rajgród.
W ramach inwestycji wykonane zostaną m.in.:
Zgodnie z umową prace rozpoczną się 15 czerwca 2026 r.
Zakończenie realizacji zadania planowane jest do dnia 29 lipca 2026 r.
To kolejny ważny krok w kierunku rozwoju infrastruktury społecznej i wsparcia rodzin z dziećmi w Gminie Rajgród
środa, 17 czerwca 2026
wtorek, 16 czerwca 2026
Brawo Panie Burmistrzu
tylko Rajgród, a gdzie reszta samorządów
Rajgród to jedyna gmina w powiecie, gdzie PiS nie ma nic do powiedzenia.
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
