czwartek, 28 października 2021

Oferty i promocje

Ogłoszenie PSP

PRZETARG NA NOWOCZESNE CENTRUM DOWODZENIA
KOMENDY POWIATOWEJ
PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GRAJEWIE

„ADAPTACJA PODDASZA BUDYNKU GŁÓWNEGO
KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GRAJEWIE
NA POTRZEBY SYSTEMU ZARZĄDZANIA DZIAŁANIAMI RATOWNICZYMI W POWIECIE GRAJEWSKIM”

Komenda Powiatowa PSP w Grajewie informuje o fakcie ogłoszenia przetargu nieograniczonego na wykonanie „Adaptacji poddasza budynku głównego KP PSP w Grajewie na potrzeby systemu zarządzania działaniami ratowniczymi w powiecie grajewskim.”

W skład przedmiotu przetargu wchodzi wykonanie robót budowlanych oraz realizacja dostaw sprzętu.

Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane o wartości szacunkowej poniżej 4 845 000  Euro oraz dostawy o wartości szacunkowej poniżej 125 000 Euro.

Termin składania ofert wynosi do dnia 20.09.2010 r. do godziny 10:00

Nasz projekt jest częścią polsko-litewskiego projektu strategicznego „PL-LT 112. System zarządzania działaniami ratowniczymi i obsługi europejskiego numeru ratunkowego” dofinansowywanego z Programu Współpracy Transgranicznej Litwa – Polska, który obejmuje współpracę kilkunastu Komend straży pożarnych zarówno po stronie Polski jak i Litwy. Przedsięwzięcie ma na celu stworzenie nowoczesnego systemu kierowania działaniami ratowniczymi na dużym obszarze przygranicznym obejmującym północną część województwa podlaskiego, wschodniej część województwa warmińsko-mazurskiego oraz na przygranicznych terenach Republiki Litewskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie firmy budowlane i dostawców sprzętu teleinformatycznego do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie www.grajewo.straz.bialystok.pl


środa, 27 października 2021

Uwaga nowa wycieczka! - zaprasza Travelplanet

wtorek, 26 października 2021

TAXI Grajewo tel. 512 760 195

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.