wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12001 wyświetleń

Obwodnice nie obietnice!

 - to hasło kampanii rozpoczętej przez Platformę Obywatelską w województwie podlaskim, która ma być akcją nacisku na rząd, by aktywniej realizował program budowy dróg w naszym regionie.  
W Grajewie podpisy zbierali lokalni działacze ze Stowarzyszenia Młodych Demokratów.

www.po.e-Grajewo.pl 

Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” zaprasza wszystkich młodych ludzi, chcący uczestniczyć w życiu publicznym, społecznym i ekonomicznym do współpracy z nami. Zapraszamy chętne osoby od 16 do 30 roku życia, które interesuje aktualna sytuacja polityczna w Polsce i którym nie są obce problemy naszego regionu.
Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt:: e-mail:  smdgrajewo@op.pl  GG:  951621  Tel.kom.: 0-781-959-917 (tel. lub sms).

Komentarze (3)

o jest i ANIA :) pozdrawiam

Chciałbym tylko przypomnieć naszym MD że taki wariant obwodnicy jest korzystnt dla Białegostoku.Obwodnica Augustowa jest elementem Via Balticy
a ta moim zdaniem powinna przebiegać koło Grajewa.To nam załatwi problem naszej obwodnicy czyli obwodnicy Grajewa.///.Dla nas jest problem naszego miasta a co zatem idzie Via Baltica ma przebiegać przez Grajewo i Łomżę.

zgadzam się ze swoim przedmówcą. W interesie Grajewa nie jest powstanie obwodnicy w spornym obecnie projekcie. Projekt proponowany przez ekologów przybliża decyzję przebiegu ViaBalticy między Ełkiem i Grajewem. Bez kolizji ze srodowiskiem i daleko od obszarów Natura 2000, a przede wszystkim znacznie krócej niż przez Białystok.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.