poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kraj

  • 10 komentarzy
  • 1280 wyświetleń

Nowy prezydent RP

Wybory prezydenckie wygrał Lech Kaczyński.

Kandydat PiS uzyskał 54,04 proc. głosów; jego rywal Donald Tusk otrzymał - 45,96 proc.

Komentarze (10)

Tak nie dość że Prezydentem Polski zostal Kaczyński to jeszcze jedna staruszka podczas wczorajszych wyborów powiedziała mi że "Kaczyńskiego korzenie są z Grajewa jego ojciec pracował w Grajewie na kolei a i sam kaczyński mieszkał a Grajewie choć będąc małym chłopcem - ale" Oprócz tego powiedziała że jego ojciećurodził się w Grajewie.

szok, beznadzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!wypisuje sie z tej Polski jak ten Kaczor bedzie w nim rzadził

No to se wybraliśmy. Do tych co głosowali na Lecha Bis chcę tylko powiedzieć by zwracali uwagę na jego przemówienia. Jak dotychczas nie mówi on o bezrobociu, gospodarce czy też polityce zagranicznej tylko o jakiś rozliczeniach i winach. Jak tego chcieliście to gratuluję.
PS: ten z lewej to Jarosław K.

Ja chciałabym pogratulować Polakom takiego wyboru!!!Wreszcie po 10-ciu latach władzy sitwy Aleksandra Kwaśniewskiego doczekaliśmy się na tymże stanowisku osoby politycznie czystej, która swą przeszłością świadczy, że kocha Polskę i chce ją zmienić...na lepsze!Bo nie ukrywajmy: Polska do Zachodu ma się niczym Mongolia...zacofana, zadłużona, oczekująca na ''łaski'' innych ''supermocarstw'' europejskich.Może wreszcie skończy się bezmyślne hołdowanie sowieckim aparatczykom, ukrytym pod nazwą Rosja...Może przestaną Wielkie Niemcy domagać się oddania tego, co się im ''należy''...!Bo to właśnie Polakom należy oddać to, co polskie...Ja wiem, że Kaczyński nie będzie się przed nimi płaszczył!I za to mu chwała...i jeszcze jedno:do komentarza nr 1: Ty chyba nie znasz programu PiS-u, skoro mówisz, że nie ma w nim nic odnośnie bezrobocia!!!Ale najczęście zabierają głos Ci, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia.Pozdrawiam wszystkich zwolenników PiS-u i uczciwej IV Rzeczpospolitej...

Programy wyborcze po wyborach idą do kosza, bynajmniej nie z braku chęci ich realizacji, ale dlatego że weryfikuje je rzeczywistość. Ja mówiłem o wypowiedziach Lecha Dwa po ogłoszeniu wyniku (a może wyroku :-0)

Mamy przerombane!! Choć mam 14 lat i tak wiem ,że IV Rzeczpospolita da nam ostro popalić.

Pajace to jest również wasz sukces.Rywin,Kwaśniewcy,Miler,Łapiński,Jakubowska,Śmiątkowski,Oleksy,Czarzasty,Syn Stakina Ciposzewicz pójdą siedzieć.Koniec komuny, lizusostwa i braku odpowiedzialności.Brawo dla Kaczorka!!!

najlepiej wybrali polacy teraz uczciwosc moze w tym bedziemy dobrzy

dwaj bracia, jeden "człon" (szanownych moderatorów proszę o nie wycinanie po raz któryś)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.