wtorek, 21 września 2021

Sport

  • 6 komentarzy
  • 9271 wyświetleń

Nowy prezes Warmii

Nowy prezes Warmii

Jan Kowalski ponownie prezesem Warmii Grajewo – to najważniejsze wydarzenie piątkowego walnego zebrania członków klubu. Nowemu prezesowi powierzono zadanie ustabilizowania sytuacji finansowej klubu oraz walki o utrzymanie w III lidzie.

Jan Kowalski prezesem został po raz czwarty. Jak sam mówi – z Warmią przeżyłem już niejedno, mam nadzieję że teraz przy udziale lokalnych przedsiębiorców uda się utrzymać na wysokim poziomie piłkę w Grajewie. W obradach udział wzią także trener drużyny Mirosław Dymek (foto nr 3).    

Członkowie Warmii podjęli także decyzję o zmianie przepisów statusu klubu odnośnie ilości osób zasiadających w zarządzie. Od tej pory zarząd liczyć może od 3 do 7 członków. Wcześniej zarząd bezwzględnie musiało reprezentować  siedem osób.  
   
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

wtorek, 21 września 2021

Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo

poniedziałek, 20 września 2021

Rodzinny Rajd Rowerowy

Komentarze (6)

Prosimy nowe władze o informacje dotyczące powodu rezygnacji Pana Radka.Uważam że jest to człowiek który zasługuje na podsumowanie swojej jak uważam bardzo dobrej kadencji.Utrzymał zespół w III lidze,po wielkieim spadku w tabeli (nie udowodniona sprzedaż meczy przez zawodników) .Dokończony remont stadionu pomimo bankructwa głównego wkonawcy.Z poważaniem KIBIC

Lizus a nie kibic o początku mówiłem że zolnik nie nadaje się na to stanowisko on uwareza się za co najmniej jakiegoś car5a i myśli że sponsorzy polecą do niego jak do zbawcy a sytułacja wymaga innych zabiegów mam nadzieje że nowy prezes umie wyrzebrać troch grosza

Toć Pan Zolnik był w Islandii i w innych krajach podpisywał kontrakty dla PEC-u , napewno i coś dla Warmii skapnie - nawet w to nie wątpię.

co wy piszecie takie bzdury Pan zolnik sie nienadawał na te stanowisko i sie nie oszukujmy ze to był wspaniały prezes /. Iedynie co zrobił na WARMI to dokonczył budowe trybuny . A kibice wirzymy ze bendze lepiej w klubie i ze utszymamy siem w 3 lidze. NIGDY WIENCEJ 4 LIGI!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan prezes Kowalski to człowiek na właściwym miejscu i właściwym czasie. Nie wszystkim wiadomo, że p. Jan w ratowanie klubu włożył prywatne pieniądze. Życzę powodzenia.

łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, nieeech żyyje naaaaaaaaaam!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.