wtorek, 27 lutego 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 10891 wyświetleń

Nowy prezes Warmii

Jan Kowalski ponownie prezesem Warmii Grajewo – to najważniejsze wydarzenie piątkowego walnego zebrania członków klubu. Nowemu prezesowi powierzono zadanie ustabilizowania sytuacji finansowej klubu oraz walki o utrzymanie w III lidzie.

Jan Kowalski prezesem został po raz czwarty. Jak sam mówi – z Warmią przeżyłem już niejedno, mam nadzieję że teraz przy udziale lokalnych przedsiębiorców uda się utrzymać na wysokim poziomie piłkę w Grajewie. W obradach udział wzią także trener drużyny Mirosław Dymek (foto nr 3).    

Członkowie Warmii podjęli także decyzję o zmianie przepisów statusu klubu odnośnie ilości osób zasiadających w zarządzie. Od tej pory zarząd liczyć może od 3 do 7 członków. Wcześniej zarząd bezwzględnie musiało reprezentować  siedem osób.  
   
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

poniedziałek, 26 lutego 2024

WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1

Komentarze (6)

Prosimy nowe władze o informacje dotyczące powodu rezygnacji Pana Radka.Uważam że jest to człowiek który zasługuje na podsumowanie swojej jak uważam bardzo dobrej kadencji.Utrzymał zespół w III lidze,po wielkieim spadku w tabeli (nie udowodniona sprzedaż meczy przez zawodników) .Dokończony remont stadionu pomimo bankructwa głównego wkonawcy.Z poważaniem KIBIC

Lizus a nie kibic o początku mówiłem że zolnik nie nadaje się na to stanowisko on uwareza się za co najmniej jakiegoś car5a i myśli że sponsorzy polecą do niego jak do zbawcy a sytułacja wymaga innych zabiegów mam nadzieje że nowy prezes umie wyrzebrać troch grosza

Toć Pan Zolnik był w Islandii i w innych krajach podpisywał kontrakty dla PEC-u , napewno i coś dla Warmii skapnie - nawet w to nie wątpię.

co wy piszecie takie bzdury Pan zolnik sie nienadawał na te stanowisko i sie nie oszukujmy ze to był wspaniały prezes /. Iedynie co zrobił na WARMI to dokonczył budowe trybuny . A kibice wirzymy ze bendze lepiej w klubie i ze utszymamy siem w 3 lidze. NIGDY WIENCEJ 4 LIGI!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan prezes Kowalski to człowiek na właściwym miejscu i właściwym czasie. Nie wszystkim wiadomo, że p. Jan w ratowanie klubu włożył prywatne pieniądze. Życzę powodzenia.

łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, nieeech żyyje naaaaaaaaaam!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.