Kraj

  • 3 komentarzy
  • 2017 wyświetleń

Nie chcemy "atomówki"

Nie chcemy
Ponad połowa Polaków (53 proc.) jest przeciwna budowie elektrowni atomowej w Polsce, podczas gdy w ubiegłym roku przeważali zwolennicy rozwoju energetyki jądrowej - wynika z opublikowanych w czwartek badań CBOS.

Warto zauważyć, że osoby wypowiadające się negatywnie o budowie elektrowni jądrowych powszechnie przyznają, iż kryzys w Japonii zmniejszył ich zaufanie do energetyki atomowej (83 proc.)" - wskazano w komunikacie.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (3)

Nowoczesne technologie solary wiatraki ATOM NIE !!!

Solary i wiatraki dostarczają do 20 procent energii w krajach takich jak Holandia, Niemcy. A w jaki sposób wyprodukować pozostałe 80%. Alternatywy chyba nie ma.

chcialbym tylko nadmienic ze elektrownia w japoni i tak mialabyc rozbierana ale wynikaly z tego zbyt duze koszty dlatego pozostawiona ja przy istnieniu co z tego wynilo widzimy jakos innym elektrowniom nic sie nie stalo. Polska jest otoczona elektrowniami z kazdej strony gdyby mialo cos sie stac to i tak nam nie pomoze to, ze u nas jej nie bedzie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.