poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1802 wyświetleń

Narkotyki w Ełku

KPP Ełk
 Policjanci zabezpieczyli blisko 530 dilerskich porcji amfetaminy

Ełccy kryminalni zatrzymali 38-latka oraz jego 29-letnią konkubinę, którzy w mieszkaniu przechowywali narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli od nich blisko 53 gramy amfetaminy, susz marihuany oraz wagę elektroniczną. Teraz para odpowie za posiadanie środków zabronionych. Zarówno mężczyźnie jak i kobiecie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek policjanci zapukali do drzwi jednego z ełckich mieszkań.   Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą znajdować się w nim narkotyki. Pomieszczenie zajmowane było przez 29-latkę oraz jej konkubenta. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz małą elektroniczną wagę.  Para została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Teraz 38-latek oraz 29-latka odpowie za posiadanie narkotyków. Każdej z tych osób grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze (2)

i ani dnia krucej

"krócej" - nie wypowiadaj się publicznie z takim poziomem inteligencji

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.