czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12144 wyświetleń

Nagroda z rąk Prezesa NBP

Anna Mioduszewska uczennica klasy drugiej Technikum Ekonomicznego w Grajewie została laureatką  VIII edycji Konkursu „Metody oszczędzania i inwestowania na podstawie dostępnych na polskim rynku produktów finansowych” zorganizowanego przez Narodowy Bank Polski w Warszawie.  Spośród trzech tysięcy prac nadesłanych na konkurs, komisja wybrała sześć prac, a wśród nich pracę napisaną przez uczennicę z Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie.   W dniu 9 czerwca 2009, Anna odebrała cenne nagrody rzeczowe z rąk Prezesa Narodowego Banku Polskiego Pana Sławomira Skrzypka, wraz z dyplomem potwierdzającym statut laureata w konkursie na szczeblu krajowym.
Gala wręczenia nagród odbyła się w siedzibie NBP w Warszawie, a wśród gości honorowych był Minister Finansów, członkowie Rady Polityki Pieniężnej i rektorzy uczelni wyższych z Warszawy. Jak wspomniał prowadzący Galę, wszystkie prace zostały sprawdzone w systemie plagiat.pl, a prace wybrane do wyróżnienia nie posiadały żadnej frazy zaczerpniętej z Internetu – zachowując 100% oryginalności.


Anna Mioduszewska dokonała w tym roku niebywałego osiągnięcia, startując  również w konkursie „Moja firma – to ja” w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości zorganizowanego przez 15 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu  i NBP, w którym także otrzymała wyróżnienie.  Ze względów prestiżowych i logistycznych wybrano udział w ceremonii warszawskiej, gdyż obie uroczystości podsumowania odbywał się niemal w tym samym czasie. Opiekunem merytorycznym był Tomasz Cebeliński – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.
Wyjątkowej Ani i Panu Tomaszowi Cebelińskiemu – GRATULUJEMY! Marzena Joanna Sulkowska

 

Gratulujemy e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (5)

gratulacje :)

Oj Aniu Aniu jaka ty zdolna ;***

Aniu jesteś super!!!!

Anulka jesteś wspaniała.

Moje Gratulacje Aniu!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.