Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10403 wyświetleń

Mikołaj dotarł do Niedźwiadnej

Mikołajki – 2012

     XIII gala wręczenia grzecznym dzieciom dorocznych nagród Świętego Mikołaja przeszła do historii. To już przeszłość, chociaż niezupełnie. Przecież radość z otrzymanego prezentu potrafi trwać tysiąclecia, o czym ciągle przekonujemy się w każde Boże Narodzenie.

      Po niemałych perypetiach Święty Mikołaj w końcu dotarł do Niedźwiadnej. Okazało się, że najpierw przybył najzacniejszy gość, a dopiero po kilkunastu minutach jego broda. Wszystko jednak skończyło się dobrze. I o to przecież chodziło! W parafialnym kościele czekała na Świętego Mikołaja prawie 150 osobowa grupa dzieci, byli i dorośli, ale w takim dniu nie są oni, aż tak ważni. Choć i  dorośli mieli powody do radości – mogli się cieszyć faktem, że tego dnia nic nie dostali (wszystkim jest wiadomo, co mogą otrzymać ludzie, którzy nie potrafią być grzeczni!). Na dzisiejszy sukces złożyła się praca i wrażliwość wielu osób oraz instytucji, bez ich pomocy mogłoby dojść do tragedii utraty dziecięcej wiary w niezwykłe zdolności Świętego Mikołaja. Dzięki ludziom dobrej woli znowu odnieśliśmy sukces, zresztą wszelkie działania na rzecz dzieci są po prostu skazane na sukces.

    Główną robotę wykonał wiadomo KTO! Jednak miał swoich pomocników. Podwykonawcami tego przedsięwzięcia byli także: Władysław, Artur, Sylwia i Dariusz, Andrzej, Jarosław oraz Departament Komunikacji Społecznej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” z Grajewa.

GALERIA ZDJĘĆ

Pozdrawiam! Dziękuję!
ks. Jarosław

Komentarze (1)

Ks. proboszczowi i Mikołajowi dziękujemy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.