sobota, 21 maja 2022

Kraj

Śmiertelny wypadek na 61

Jedna osoba zginęła w wyniku czołowego zderzenia peugeota i iveco. Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku ustalają policjanci z Łomży.

Dzisiaj po godzinie 6.00 na drodze krajowej numer 61 na wysokości miejscowości Łuby Kurki w gminie Miastkowo doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna jechał peugeotem w kierunku Łomży. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał on na lewy pas jezdni. Tam czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym iveco. Następnie w tył przyczepy uderzył man, którego kierowca nie zdążył wyhamować. W wyniku odniesionych obrażeń ciała kierowca z peugeota zginął na miejscu. Utrudnienia w ruchu na drodze relacji Łomża – Ostrołęka trwały przez kilka godzin.

Policjanci z Łomży szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku oraz ustalają tożsamość kierowcy peugeota. -  – oficer prasowy KMP w Łomży

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.