niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 14800 wyświetleń

Łukasz Kowalski Belfrem Roku


5 lutego 2014 r. w sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyła się uroczysta gala prestiżowego plebiscytu organizowanego przez Kurier Poranny, w której brał udział anglista z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie – Pan Łukasz Kowalski. Zajął I miejsce i otrzymał tytuł Belfra Roku.

"Sama nominacja była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Mój sukces, to właściwie sukces moich uczniów, bo przecież nie można być dobrym nauczycielem bez dobrych uczniów” – tak wypowiedział się Pan Kowalski w Białymstoku.

Cała społeczność szkolna i dyrektor Zespołu Szkół w Szczuczynie życzy p. Łukaszowi Kowalskiemu dalszych sukcesów i dziękuje za dotychczasowy wkład pracy w edukację młodzieży.

W podobnym plebiscycie brał udział inny nauczyciel ZS w Szczuczynie – Pan Janusz Wróblewski. Zajął IV miejsce w województwie – Najpopularniejszy Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Panu Wróblewskiemu również życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (16)

Moje gratulacje kolegoo....

Gratuluję! Z tego, co wiem od Twoich uczniów Łukaszu, to jesteś wyjątkowym nauczycielem :)

Gratulacje Panie Sorze, należało się panu:D Gratulacje w imieniu 'Loży Szyderców'

Gratulacje Łukaszu !

gratulacje :)))

a co takiego ten pan zrobił jaki sukces osiągnął

Gratuluje profesorze :) chetnie wrocil bym do starych czasow,mile sie wspomina

do lili a taki sukces ze jest jednym z najlepszych i najlepiej uczących nauczycieli w ZS jeszcze coś?! znowu coś nie pasuje?


serdeczne gratulację Panie Łukaszu ;)) oby tak dalej ;))

Lili zawiść Cię zżera? Ostygnij, bo się wykończysz.Sores moje gratulacje.Tak trzymaj.OLE

Gratulacje,najlepszy nauczyciel pod słońcem :)

Środowisko szkolne i Szczuczyna jest zadowolone, że w jego otoczeniu są nauczyciele, którzy zasługują na miano Belfra Roku. Jednak w życiu nic nie ma za darmo. Nauczyciel osiągający taki status, to ten, który: posiada gruntowną wiedzę i umiejętnie przekazuje ją uczniom, jest elastyczny w myśleniu, cierpliwy, sprawiedliwy, społecznie kompatybilny, opiekuńczy, a zawód swój realizuje, jako misję wynikającą z powołania, a nie opiera go wyłącznie na podmiotach komercyjnych. W preferencyjnej gamie predyspozycji mieści się motto J. Zamoyskiego Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Choć podciągane pod przekleństwo dawne życzenie Bodajbyś cudze dzieci uczył" posiada niezbyt kurtuazyjny wydźwięk, to ja parafrazując je życzę Ci Łukaszu uczenia cudzych dzieci (nie zapominaj o swoich) jak najdłużej i tak dobrze jak potrafisz. A prowadząc młodzież po arkanach wiedzy, kieruj ją do bezstresowego zdobywania świadectw dojrzałości tej szkoły.

Gratulacje kolego, szacunek.

A to nie było tak, że nominacja i głosowanie odbyło się sms'wo? Czyli taki wybór jak hymnu na Euro2012.

Najlepszy nauczyciel pod słońcem. Umie nauczyć, ale nie brakuje mu poczucia humoru, ma podejście do młodzieży :) Niech Pan się nigdy nie zmienia Panie Łukaszu :) Gratulacje, tytuł jak najbardziej zasłużony.

Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam. Brawo Sorze, należało się panu!

Chciałbym podziękować dyrekcji za nominację, kolegom i koleżankom z pracy, byłym absolwentom i wychowankom, moim obecnym uczniom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że się tutaj znalazłem:) Many thanks...peace out:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.