Kultura i rozrywka

  • 20 komentarzy
  • 17271 wyświetleń

Księgarnia "Alfa" dziękuje!

30 listopada 2009 r. w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste otwarcie księgarni „ALFA”, mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 32 w centrum Grajewa. Wydarzenie to uświetniło spotkanie z gronem zaprzyjaźnionych osób m. in. nauczycieli, bibliotekarzy, którzy składali najlepsze życzenia sukcesów w prowadzeniu działalności w nowym miejscu.

Jak zapewnia Eulalia Haponik, właścicielka księgarni, miłośnicy literatury znajdą tu dla siebie wiele tytułów, w tym bestsellery, dzieła wydawnictw z najnowszymi publikacjami. W księgarni znajdują się działy t. j. encyklopedie, poradniki, nowości, podręczniki, artykuły szkolne, gry, puzzle  i - uwaga - przyjazny kącik dla dzieci. Przestronne wnętrze pozwoli swobodnie wybrać np. prezent dla najbliższych, a jeśli ktoś będzie chciał sprawdzić co wyczyta w danej pozycji książkowej, zasiądzie w wygodnym miejscu i spokojnie przeczyta kilka akapitów. KSIĘGARNIA  "ALFA"  ZAPRASZA  JUŻ  OD  1  GRUDNIA  2009 r.
e-Grajewo.pl dziękuje za zaproszeniePodziękowanie

Eulalia Haponik właścicielka Księgarni „ALFA” wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować władzom miasta i powiatu, władzom oświatowym, bibliotekarzom oraz wszystkim klientom indywidualnym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w pierwszych dniach w nowej siedzibie Księgarni „ALFA”. Podziękowania za życzliwe słowa, kwiaty, wyrazy uznania.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, zapraszamy do księgarni - Władysław Orkan powiedział:  „Temu kto czyta książki nigdy nie zabraknie wiernego przyjaciela”.

Wesołych i radosnych Świat Bożego Narodzenia życzy księgarnia „ALFA” w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (20)

to tylko księgarnia nie rozumiem tego halo

halo nie wiem czy jest, ale księgarnia robi wrażenie

ale za to jaka :) -pozdrowienia dla pań

Halo jest tu jak najbardziej potrzebne. Może choć z ciekawości ktoś zajrzy a przy okazji kupi książkę no i najważniejsze-przeczyta ją!

Prezydenta i premirea RP nie było?

wszystkiego dobrego na nowym miejscu tylko sprzedawczynie mogłyby być milsze od czasu do czasu ale może na nowym miejscu to się poprawi

oj ta cenzura

moim zdaniem sprzedawczynie są bardzo miłe, uczynne i kompetentne :)

Budynek na miarę XXI w. super patrzeć jak Grajewo się rozwija powodzenia

tiaa sie rozwija.. zeby jeszcze jakis normalny sklep z ciuchami zrobili albo knajpe z duza iloscia miejsc. ehh.

Bardzo ładna księgarnia, większa przestrzeń na pewno wpłynie na komfort klientów. Dołóżmy tylko miłą atmosferę i będzie super ;)

niech otworza teraz mc'donald :D

Mc'donald? hahahaha, ii co jeszcze? xd może Fikoland? buhahahahahaha, grajewo się rozwija! ;]]]] brakuje tylko jakiegoś dobrego sklepu z ubraniami..

a wszystko Made in China...

właśnie na II piętrze tego budynku masz taki sklep -pozdro

I tak nigdy grajewo nie do równa warszawie czy olsztynie grajewo to wioska i wiecie o tym doskonale i co stego że sklepy otwierają albo pizerie jak za pół roku albo 2 lata i bedzie upadac bo ludzie pieniedzy nie mają szpital upada gdzie są te pieniądze??

A kto wie co będzie w innych częściach tego budynku? ;)

Ludzie, skąd w was taka zawiść do ludzi, którzy własną ciężką pracą do czegoś w życiu doszli nie robiąc innym krzywdy?

powodzenia i gratulacje teraz jest suuuuper jeszcze raz powodzenia .....A BO ZAPOMNĘ HALINKA JEST SUPER

do ktosia: właśnie atutem Grajewa jest ... spokój, czego Warszawa nie posiada i jesli będziemy pisać "do równa", "stego" to będą nas wszyscy mieli za wiochmenów...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.