Sport

  • 7 komentarzy
  • 10853 wyświetleń

KS "Maratonka" po Walnym

W minioną niedzielę 29.11.2009 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie KS "Maratonka" Grajewo. W spotkaniu uczestniczyło 31 spośród 47 członków Klubu. Najważniejszym celem zebrania było przyjęcie propozycji zmiany Statutu Klubu przygotowanego przez zarząd w związku z intencją wpisania Klubu do Krajowego Rejestru Sądowego oraz ubiegania się o status organizacji pożytku publicznego. Proponowane zmiany przyjęto jednogłośnie.

Prezes, Waldemar Szycik, przedstawił w imieniu Zarządu sprawozdanie z minionych 3 lat działalności (szczegóły na stronie Klubu www.maratonka.pl). Komisja Rewizyjna pod przewodnictwem Zygmunta Staniszewskiego nie wniosła uwag do sprawozdania, zwracając uwagę na konieczność pozyskiwania członków wspierających (firm, instytucji, organizacji). Walne Zebranie wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną. W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Adam Sawicki, Karol Krzyżanowski, Marcin Myszka, Slawomir Cimoch. Zarząd na zebraniu dn. 02.12.2009 wybrał prezesa - został nim Waldemar Szycik, wiceprezesów- Janusz Krause i Krzysztof Borawski, sekretarza - Krzysztof Drężek, skarbnika - Wawrzyniec Stypułkowski. W skład Zarządu jako członkowie weszli również Kasia Sawicka oraz Zygmunt Staniszewski.

Klub liczy na dalszą owocną współpracę z władzami samorządowymi, organizacjami, firmami na rzecz społeczności lokalnej w dziedzinie sportu, rekreacji, wychowania dzieci i młodzieży, ochrony przyrody oraz  wpromowaniu naszego regionu.

Zapraszamy wszystkich na Bieg Sylwestrowy, który odbędzie się 27.12.2009 w parku za Urzędem Miasta.    

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (7)

A gdzie jest Jarek DEMBIŃSKI.

to chyba ty nie maratończyk jednak -skoro Jarka nie zauważyłeś obok - pozdrowienia dla kolegi Jarka od którego chyba w Grajewie to wszystko się zaczęło :)

Na zdjęciu grupowym pierwszy od prawej na krześle

siedzi sobie na brzegu:)

Masz rację ONA. Jarek jest jednym z założycieli Klubu, autorów nazwy i logo. Jest inicjatorem wszystkich biegów organizowanych w Grajewie z Biegiem Wilka na czele. Klub liczy nadal na Jego entzjazm i zaangażowanie

Pan Prezes -lekarz ,sportowiec ,sympatyczny człowiek Tak trzymać doktorze Jestem dumna , ze to Pan mnie leczy

Gratulacje i życzenia sukcesów i dalszego rozwoju.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.