środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11953 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 18.12.2006 r. – 26.12.2006 r. odnotowano 4 pożary   i  miejscowych zagrożeń.
Ogółem od początku roku wystąpiło 729 zdarzeń, w tym: 260 pożarów, 465 miejscowych zagrożeń i 4 alarmy fałszywe.CHARAKTERYSTYCZNE   ZDARZENIA


W dniu 21.12.2006 r. o godz. 1527 w Grajewie na ul. Ełckiej doszło do wypadku drogowego z udziałem 7 samochodów. W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały ranne, z których 2 zostały uwięzione w samochodzie Daewoo Tico. Aby wydobyć osoby poszkodowane z pojazdu strażacy użyli sprzętu tnąco – rozpierającego Holmatro. W akcji ratowniczej udział brały 2 zastępy PSP, policja, pogotowie ratunkowe oraz pomoc drogowa. 
W dniu 22.12.2006 r. o godz. 15.00 w miejscowości Toczyłowo gm. Grajewo w wyniku awarii termostatu termy elektrycznej doszło do zagotowania wody     w zbiorniku, wzrostu temperatury i ciśnienia i w rezultacie wysadzenia zaworu bezpieczeństwa. W wyniku powyższego doszło do zalania podłogi oraz ścian   w jednym z pomieszczeń budynku mieszkalnego. W mieszkaniu przebywało dwoje dzieci pozostawionych bez opieki dorosłych. Do czasu przybycia rodziców dziećmi opiekowali się strażacy. 
Ponadto strażacy uczestniczyli w kilku akcjach związanych z pożarami sadzy w kominie.
                                                                                                            
       Rzecznik prasowy KP PSP
       mł. bryg.  Andrzej Jabłoński

Komentarze (5)

Pozdrowienia dla PSP oraz OSP Grajewo przesyłają STRAŻACY Gliczarów
Górny -PODHALECzy te wypadki sa konieczne???

Oczywiscie ze nie alez poco mi chalupe niszcza niedosc ze niema na opal to jeszcze mi niszcza i tak ona z drewna

pozdro dla kierowców i strażaków

TAK KINGA TE WYPADKI Są KONIECZNE... TO NIE ODłąCZNY ELEMENT SWIATA,.. O FUCK CO Z A BLONDI... I CóZ ZA PYTANIE?? :HAHAHAHA :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.