sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

Kronika 997


12.04.2010

Kolizja drogowa


O godzinie 10:42 na ul. Ełckiej w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierująca volkswagenem, mieszkanka Prostek cofając uderzyła w nissana, którym kierowała mieszkanka Grajewa. Sprawczyni kolizji została ukarany mandatem.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 11:42  na ul. Konopskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego rowerem. Okazało się, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Kolizja drogowa

O godzinie 12:33  na ul. Słonecznej w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący citroenem, mieszkaniec Grajewa potrącił psa, który wtargnął na jezdnię. Właściciel zwierzęcia został ukarany mandatem karnym.

13.04.2010

Osoba poszukiwana


O godzinie 10:10 policjanci zatrzymali nieletnią, która była poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Policyjnej Izby Dziecka.

 
Kolizja drogowa


O godzinie 18:18 na trasie 61 w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Kierujący mercedesem obywatel Łotwy, nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył forda, którym kierował mieszkaniec Pisza. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

14.04.2010

Kolizja drogowa


O godzinie 12:43 na Os. Broniewskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący audi mieszkaniec gm. Grajewo cofając uderzył w skodę, którą kierował mieszkaniec Białegostoku. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kradzież drzewa

O godzinie 20:45 mieszkaniec Białegostoku poinformował dyżurnego, że  w okresie czasu od stycznia do początku kwietnia z jego działki budowlanej nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży drzewa. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 400 zł.

15.04.2010

Kradzież mienia


O godzinie 17:43 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa,  że w godzinach 12.00-17.00 w rejonie Wojewodzina nieznany sprawca ukradł 800 sztuk sadzonek brzozy. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 600 zł.    
KPP w Grajewie                           

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.