Kultura i rozrywka

  • 24 komentarzy
  • 12173 wyświetleń

Koncert w MDK 11 XI

11 listopada 2009 r.
godz. 17:00, sala widowiskowa MDK w Grajewie

Koncert
Kapeli Podwórkowej
"PAKA Z GRAJEWA"

Zespołu Pieśni i Tańca
"GRAJEWIANIE"

poniedziałek, 26 września 2022

V Festyn Rodzinny

poniedziałek, 26 września 2022

Kreatywna sobota w SP2

Komentarze (24)

prosze sie zlitowac, przeciez tego to juz nikt nie chce ogladac

dla mnie święto niepodległości jest świętem radosnym i wspaniałym, ponieważ wiąże się z urodzinami, ale na litość boska nie mam ochoty po raz ... nie wiem który (do tego wcale mi to nie odpowiada) oglądać i słuchać PAKI i ZPiT GR... za jakie grzech musimy na wszystkich uroczystościach grajewskich to przechodzić (podstarzali Panowie łapczywie chwytający się ubogiej zapłaty budżetówki), ale możecie Panowie być wdzięczni Panu Dyrektorowi, że MIMO WSZYSTKO zawsze "możecie na niego liczyć", ale niestety tak jest jak z rządem dopóki nie zmieni się "góra" nie będziemy mogli liczyć na jakiekolwiek zmiany

KONCERT JEST BEZPŁATNY!!!

a ile bilet kosztuje?

Ale drodzy Państwo jest riposta ze strony władz psełdo kulturalnych, chcą pokazać dać ludziom dowód zaangażowania w tworzenie klimatu kulturalnego po koncercie Gałazki...Proszę ludzi dobrej woli o pozostanie w domu w ramach protestu ...Nie MOGĘ i moich 60 przyjaciół rownież oględać Paki DOOKOŁA ,niech Pan wymyśli coś innego, CZAS NIE STOI W MIEJSCU A LUDZIE MŁODZI MNAJĄ INNE GUSTA!!!

To dziwne, że dyrektor MDK JEST SZEFEM PAKI, CIEKAWE DLACZEGO?

hura , hura ,hura już nie mogę się doczekać kiedy ich znowu usłyszę. aż mi się nogi rwą do tańca. ha, ha ,ha.
cóż za oryginalny pomysł z tym występem.

heh paka nie dostaje wynagrodzenia za koncerty w Grajewie ;)

jak sie komus nie podoba wystep Paki i ZPiT GR to niech siedzi w domu lub skoczy sobie do dyskoteki.Ja z przyjaciółmi chętnie posłucham i popatrze na tych podstarzałych PANÓW

cześć chodze na te tańce i wtedy tam tańczylem

niedługo otworzę lodówkę i Paka z Grajewa tam zagra szok!!

Gratuluje takiej lodówki!

poszedłbym na występ zespołu Grajewianie, ale nie mam ochoty słuchać Paki. Można zorganizować to tak żeby najpierw wystąpili Grajewianie?

Kochani, wystąpi dla nas Ula Cichocka! Monie niektórzy pamiętają ją z czasów gdy jeszcze śpiewała w zespole rockowym w Grajewie... Teraz Ula śpiewa zupełnie nową muzykę... Może warto byłoby pójść i posłuchać kogoś kto zna się na tym co robi...? Pozdrawiam!

LUDZIE UMIECIE TYLKO NARZEKAĆ????
KONCERT JEST DARMOWY! WIĘC O CO WAM CHODZI!

chodzi nam o kliczkę pewnych stref, przez którą się normalnie nie można przebić, tylko naiwni tego nie widzą...

Dziękuję za wspaniały koncert .Przepiękny śpiew
Pani Urszuli Cichockiej. Do tych co narzekają :zorganizujcie coś sami i pokażcie co potraficie .

Pani Ula Cichocka rozświetliła koncert. Ma piękny gos, prosimy cześciej zapraszac do Grajewa wybitne jednostki, jednostki utalentowane, które choc na chwilke skruszą nasze serca... stare. A tak nawiasem mowiąc, koncert byl ok . zamiast siedziec w domu poltorej godziny spedzilysmy na sluchaniu jednak fajnej muzyki. Ludzie nie narzekać!!!!!

Dlaczego nikt nie wspomniał ,że Pani Urszula to Grajewianka .Przecież to dla nas zaszczyt .Taki talent! ,to perełka po prostu. Przepięknie śpiewa.

do Kasi, wlasnie w kinie była informacja zapowiadającego, ze pani Kasia jest studentką Akademi Muzycznej(dobrze sie wyrazilam) w łodzi

Deszcz- nie wiem gdzie byłeś(aś) bo ja na tym występie byłam ok 1h -tyle to trwało
A p.Cichocka miałam wrażenie że jednak nie śpiewała "na żywo"

Mi sie wystep nie podobal...Owszem glos wyuczony ale nie ma w nic nic magicznego.....

Otóż PAni Urszula śpiewa tak na żywo mam głos piękny koncert trwał 1,5 godziny i był wspaniały po co chwalić cudze mmay włąśnie swoich wspaniałych ludzi jak ULa, PAn WOjciech PAka też jest wspaniała i nasza więc poznajmy co mamy swojego pięknego a latem na dniach Grajewa też moglismy dużo zobaczyć i Przegląd Dobrobku Kulturalnego będzie też warto zobaczyć. Tak więc podziwiajmy to co mamy a nie narzekajmy tylko.

Przepraszam, ale jeżeli ktoś chce, to nie musi przychodzić na nasze koncerty(ZPiTG). My się naprawdę staramy, a jeżeli państwu się nie podoba, to bardzo nam przykro.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.