wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10882 wyświetleń

Kłusownicy przed sąd

Minionej w nocy w lesie w pobliżu kol. Krynice w gminie Trzcianne policjanci z Moniek w trakcie wspólnego patrolu z funkcjonariuszami Straży Leśnej zatrzymali trzech kłusowników. Sprawcy - mieszkańcy pobliskich wsi w wieku 18, 24 i 45 lat "wpadli", w chwili gdy powracali do zaparkowanego w lesie poloneza. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nich mięso skłusowanego łosia oraz dwie strzelby własnej produkcji i kilka sztuk amunicji. Cała trójka trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Prowadzący postępowanie w tej sprawie policjanci z Moniek z pewnością ustalą, jak długo zatrzymani trudnili się tym procederem. Za złamanie przepisów ustawy o Prawie Łowieckim odpowiedzą przed sądem.


podinsp. Andrzej Baranowski

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (4)

i bardzo dobrze

pewnie nie mieli co do gara włożyc to zapolowali na łosia, a łoś że łoś dał się skłusować. a teraz to w ogóle już bez sensu...mieso się zepsuje?i chłopaki na darmo ukatrupili zwierza. ach te nadgorliwe Mońki.

zgadzam sie...bardzo dobrze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.