piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12068 wyświetleń

Karambol na ul. Piłsudskiego

Grajewo, 20.12.2007r. godz. 23.00
Nie zachowanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami było przyczyną wieczornej kolizji drogowej na ul. Piłsudskiego w Grajewie.
Rozpędzony  szary Opel Vectra z Augustowa nie zdążył wyhamować przed zatrzymującym się Fordem z Grajewa. Ten z kolei uderzył w wolno jadącego białego Land Rovera.

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (7)

moim zdaniem to tzeba jeszcze szybciej zapierd....ć to bedzie bezpieczniej....

Ej Df ty uważaj co piszesz... ja jechalam tym samochodem z malym dzieckiem.... idz sie lecz .. !!!!

o Kurdeee... Fatalny karambol...dobrze że nic poważnego nie stało się kierującym...więcej rozwagi na przyszłość...Bo można zrobić krzywdę innym....A potem to mądry polak po szkodzie... echhh.;//

Pokrzywdzona a ktorym autem Ty jechalas? tym fordem ?

ten fordem to mOj sosidad , trzeba troche uwazaj zreszto jak to wieczorem malo co widac

ten fordem to muj sosidad , trzeba troche uwazaj zreszto jak to wieczorem malo co widac

Nagminnie nie zachowuja odległości między pojazdami.Brak wyobrazni.Tak jeżdżą Zombi.Policja powinna przyjżeć się takim pseudo kierowcom.Ale to i kwestia kultury jeżdżenia.A tu z kultura jest kruchutko.A pózniej się dziwią że w większych miastach na nich trąbią.wystarczy popatrzeć jak ruszją na zielonym swietle.Taki jeden z drugim nie wie czy już może jechać czy jeszcze nie.I w żółwim tempie przejeżdza najwyżej 4 sam. na zielonym.Stąd tworza się korki.apel do policji.Prosze zwrócic uwage na samochody wjeżdżające na skrzyżowanie na żółtym świetle.szczególnie od strony Szczuczyna.i Rajgrodu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.