niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 16904 wyświetleń

Jankowski zastąpi Doliwę


Wyborem władz powiatowych zakończył się okres wyborczy w strukturach Platformy Obywatelskiej z terenu powiatu grajewskiego. Najpierw 9 września swoje władze wybrało koło w Grajewie, następnie zebrali się członkowie PO w Rajgrodzie, a wczoraj miał miejsce zjazd delegatów powiatowych.


W Grajewie, po 8 latach przewodniczenia kołu, pałeczkę po Stanisławie Adamie Doliwie przejął Adam Jankowski. Nowy przewodniczący obiecał walkę o dobry wynik PO w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego i samorządu. Zadeklarował realizację podjętych już zobowiązań i kontynuowanie współpracy z nowymi władzami regionalnymi partii. Do sukcesów grajewskiej PO z ostatnich trzech lat zaliczył nagrywanie sesji rady miasta, uchwałę de minimis, Kartę Dużej Rodziny, pomoc przy pozyskaniu funduszy na budowę basenu, interpelacje radnych, zmianę napisu tablicy na os. Broniewskiego, projekt uchwały bonifikatowej i zdecydowane stanowiska w sprawie zespołów szkół, podwyżek wynagrodzenia burmistrza i afery uciętych nagrań.


W skład zarządu koła weszli: wiceprzewodniczący - Tomasz Dudziński, wiceprzewodniczący - Krzysztof Jamrozy, sekretarz - Barbara Muszyńska, skarbnik - Adam Tarnowski, członkowie zarządu - Stanisław Adam Doliwa, Małgorzata Rogowska i Grzegorz Bebłowski.


Kilka dni później miało miejsce zebranie członków koła w Rajgrodzie. Tam Adama Grzędziszewskiego zastąpił Sławomir Obrycki. Wiceprzewodniczącą została Anna Malinowska, sekretarzem Adam Grzędziszewski, skarbnikiem Arkadiusz Klimaszewski, a członkami zarządu Lucyna Jankowska i Renata Matusiak. Głównym zadaniem, jakie przed sobą stawia koło to stworzenie programu rozwoju dla gminy Rajgród i przekonanie do niego jak największej liczy wyborców w wyborach samorządowych w 2014 roku.


1 października spotkali się w Grajewie delegaci na zjazd w powiecie. Zebrani udzielili ustępującemu zarządowi absolutorium oraz wybrali przewodniczącego w powiecie, radę powiatu i delegatów na zjazd w Regionie Podlaskim. Nowym-starym przewodniczącym został Stanisław Adam Doliwa. Rada powiatu, która dokona wyboru zarządu powiatu, liczyć będzie 13 osób, a 27 października do Białegostoku na zjazd regionalny udadzą się oprócz przewodniczącego również S. Obrycki, A. Grzędziszewski, K. Jamrozy, A. Tarnowski i M. Rogowska.fot. - powiatowy zjazd PO, Grajewo 1.10.2013 r.niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (5)

Dwie kadencje rzadow PO... a obiecywanego "cudu gospodarczego" nie ma, "drugiej Irlandii" nie ma. Jestem osoba mloda i dlugotrwale bezrobotna. PO powinna honorowo ustapic i juz nigdy nie probowac rzadzic tym krajem.

CENZURA NA TYM POrtalu jest POrażająca!

Partie POpulistyczne powinny zostac zdelegalizowane.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.